Piegādes noteikumi

PIEGĀDES NOTEIKUMI

1. EBIĻETE ir PDF fails, kurš PIRCĒJAM tiek nosūtīts uz PIRCĒJA norādīto e-pasta adresi. PIRCĒJS ir atbildīgs par EBIĻETES PFD faila izprintēšanu. EBIĻETES PDF failu iespējams lejuplādēt arī no MuzikasPasaule.Lv interneta veikala tīmekļa lappuses.

2. MP3 piegāde notiek uz PIRCĒJA norādīto e-pasta adresi. Pēc pirkuma apmaksas PIRCĒJS var lejuplādēt MP3 failu no MuzikasPasaule.Lv interneta veikala tīmekļa lappuses, kā arī PĀRDEVĒJS nosūta PIRCĒJAM linku uz iegādāto MP3 failu, kuru PIRCĒJS pats lejuplādē.  

3. Pasūtītās PRECES tiek piegādātas uz PIRCĒJA norādīto adresi vai tās iespējams saņemt Rīgā iepriekš sazinoties pa tālruni (skat mūsu kontakti) darba dienās no plkst. 10.oo-17.oo, uzrādot kvīti par maksājuma veikšanu. Kvīti par maksājuma veikšanu PĀRDEVĒJS nosūta uz PIRCĒJA norādīto epasta adresi.

4. PREČU piegādes maksa nav iekļauta MuzikasPasaule.Lv interneta veikalā norādītajā PRECES cenā un ir atkarīga no PREČU svara, izmēra un piegādes attāluma. Piegādes maksa tiek aprēķināta pirkuma veikšanas brīdī. Saņemot PRECES 3.punktā norādītajā adresē, piegādes maksa netiek piemērota. 

5. PĀRDEVĒJS veic PREČU piegādi 5 darba dienu laikā pēc pirkuma maksas saņemšanas.

6. PREČU piegāde pa pastu notiek sadarbībā ar VAS “Latvijas Pasts” un saskaņā ar VAS “Latvijas Pasts” tarifiem. 


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti