Lauris Bankevics sadarbībā ar hiphopa mākslinieku Artūru M ieraksta dziesmu “Kāpēc?”

Dziesma “Kāpēc?” ir piektais radio singls no rudenī gaidāmā dziedātāja Laura Bankevica debijas albuma, pie kura darbs studijā jau ir pabeigts. Jau tagad ir skaidrs arī gaidāmā albuma nosaukums –  “Ko domā Tu?”.

Gaidāmajā albumā būs vairākas sadarbībā ar citiem izpildītājiem tapušas dziesmas, kas kopējo skanējumu padara krāsainu un interesantu. Viena no šādām sadarbībām ir kopā ar latviešu hiphopa mākslinieku Artūru M ieskaņotā dziesma “Kāpēc?”.

Lauris Bankevics:Es jau no paša sākuma, zināju, ka šai dziesmai vēlējos uzrunāt tieši Artūru M (Artūrs Mitenbergs), jo biju pazīstams ar viņa daiļradi, un neslēpšu, ka viena no viņa dziesmām man ir ļoti īpaša. Runājot par jauno dziesmu, jāsaka, ka dzīves grūtajos brīžos, kur attiecībās cilvēku ceļi šķiras, mēs ikviens uzdodam sev jautājumu– kāpēc tas notiek? Mēs mēģinām rast izskaidrojumu notiekošajam. Tieši par to ir šī dziesma – cilvēks, kurš atklāj savu iekšējo pārdzīvojumu uzdodot jautājumu – kāpēc?”

Artūrs M: “Jau noklausoties dziesmas demo, mani uzrunāja dziesmā ietvertā doma, teksts un melodija, kas man nelika ilgi domāt, vai ņemt šajā projektā dalību.”

Lauris Bankevics: “Varu, Jums atklāt to, ka mūsu savstarpējā sadarbība ar Artūru M turpinās.”

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Gatis Mūrnieks. Repa daļas tekstu rakstījis Artūrs M. Dziesmas teksta video veidojis Ēriks Saksons. Dziesmu studijā “Factory Sounds Studio” aranžēja, producēja, ierakstīja un miksēja Gints Stankevičs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku