“Taurud” gada izskaņā dāvā klausītājiem dziesmu “I’m Changing”

“Taurud” gada izskaņā dāvā klausītājiem dziesmu “I’m Changing”

“Taurud” gada izskaņā dāvā klausītājiem dziesmu “I’m Changing”.

21. decembrī, kad daudzi garīgie skolotāji un guru paredzēja mums fundamentālas pārmaiņas, mūziķis “Taurud” izdeva dziesmu - “I’m Changing”. Tā ir pieejama “Spotify”, “Apple Music”, “Bandcamp” un citās platformās.
Dziesmas nosaukums “I’m Changing” acīm redzami atsaucās uz pārmaiņām, ko šobrīd piedzīvo ne tikai dziesmas autors, bet noteikti liela daļa sabiedrības. “Taurud” stāsta: 

“To vai pasaulei, kādu to zinājām līdz šim, pienācis gals nezinu, bet jūtu, kas virmo gaisā. Caur mani vienmēr plūst visuma enerģija un informācija. Kā būs? Tas vēl ir tikai laika jautājums. Jūtu, ka pārmaiņas notiek gan manī, gan it visā man apkārt. Šobrīd ir svarīgi ņemt “stūri” mums katram savās rokās un savu kuģi ar pārliecību vest pretī gaismai. Tāpēc arī šī dziesma. Tā ir mantra, kas dos spēku šai ceļā un, ko atkārtot un atkārtot.” 

Mēs katrs gada laikā piedzīvojam visādas pārmaiņas uz ko labpatīkas gada izkaņā atskatīties, tad, lai šis mirklis ir vēl īpašāks. Dziesmas “I’m Changing” melodijā var just arī Ziemassvētku noskaņu. Tā tapusi sadarbībā ar Tomu Stottu no Mančestras grupas “LUX”. (Viņu jaunākais singls atrodams klikšķinot uz šīs saites: https://song.link/i/1539351583)
Toms Stotts piedalās visu “Taurud”’skaņdarbu tapšanas procesā un būs aktīvi iesaistīts arī turpmāk.
Jaunajā gadā no “Taurud” un viņa komandas sagaidīsim vēl daudz jaunus, iedvesmojošus un uzlādējošus skaņdarbus un arī kādu pārsteigumu. Mūziķis savu aktīvo darbību uzsāka augustā ar dziesmu - “I Keep Loving You”, tai sekoja “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me”. Un “I’m Changing” ir 2020. gada speciālizlaidums gada izskaņā. 

“Šāja dziesmā esmu pateicis to, kas šobrīd ir vissvarīgākais”,

tā “Taurud”. Lai visiem skaisti un mierpilni svētki.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku