Reperis Wiesulis un bītmeikers sangvn izdod albumu “En Prise”

Albums “En Prise”, kas 29. martā ir nonācis visās populārākajās straumēšanas vietnēs, ir pašmāju repera Wiesuļa un bītmeikera un producenta sangvn otrais studijas albums. Albumā piedalās arī tādi viesi kā reperi galeniex un Marko, taču dziesmā “Balkons”, kā viesmākslinieks pieaicināts producents Aureum Chaos.

Albumā mākslinieki reflektē par izjusto un piedzīvoto, kopš debijas albuma “Fianchetto” izdošanas 2022. gada sākumā. Ierakstā tiek runāts par straujām pārmaiņām un to sekām, kas rezultējušās dažādās pārdomās par savu identitāti un vērtībām, vienlaikus ieturot tradicionālo sāncensības garu un tehniski saspīlētus manevrus. Albumā cildinoši aprakstīts jaunības maksimālisms un “visu vai neko” prāta stāvoklis, vienlaikos vēstot par šīs filozofijas negatīvājām pusēm.

Albums “En Prise” tapis laika posmā no 2022. līdz 2024. gadam. Pārsvarā ierakstīts “Eternal World” studijā producenta un skaņu inženiera Pre’Set pārraudzībā, bet daži no skaņdarbiem ierakstīti mākslinieku radošās nometnes laikā, Itālijā. Par albuma miksu un masteru atbildīgs Pre’Set.

Wiesulis un sangvn ir apvienības “Klīnikas ieraksti” biedri. Wiesulis (īstajā vārdā - Bruno Jānis Skrastiņš) ir pašmāju reperis, kas savu darbību uzsāka 2019.gadā. 2021.gadā uzsāka sadarbību ar producentu un bītmeikeru sangvn (īstajā vārdā - Jurģis Gundars), nākot klajā ar kopīgiem singliem “Savā joslā” un “Sprāgst!”, kuriem sekoja repera un producenta kopdarbs, debijas albums “Fianchetto”.

27.aprīlī ir gaidāms Wiesuļa un sangvn pirmais solokoncerts koncertzālē “Palladium”.

Albumu var noklausīties šeit:


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku