Ugunīgi maigās balss ipašniece, dziedātāja Anete Porga, izdod savu otru singlu „Pienākt tuvāk”!

Ugunīgi maigās balss ipašniece, dziedātāja Anete Porga, izdod savu otru singlu „Pienākt tuvāk”!

Ugunīgi maigās balss ipašniece, dziedātāja Anete Porga, izdod savu otru singlu „Pienākt tuvāk”!

“Dziesma „Pienākt Tuvāk” ir stāsts par to kā cilvēks, šajā stātā pati dziedātāja, ejot cauri dzīvei, piedzīvojot lielus tās kritumus pagātnē un lielus pacēlumus tagadnēm var apgalvot, ka visi mēs spējam mainīties un kļūt labāki par savām iepriekšējām versijām! Dziedātāja šo domu ietērpusi savu attiecību mazā ieskatā ar mīļoto cilvēku, kas ir viens no šī vēstījuma sasniegumiem viņas dzīvē. "

Dziesmas teksta, mūzikas, kā arī video klipa scenārija autore, ir pati dziedātāja, bet dziesmas aranžiju veidojis producents, Jānis Noriņš (pazīstams kā “N-Jay Production”). Video klipa operators un montāža- Kaspars Kambars (pazīstams kā “KK Video”). 

„Stāsts ir par cilvēka spēju mainīt savu domāšanu tik dziļi, ka dzīve iegriežas pretēji iepriekš piedzīvotajam… Sen izsapņotas un izteiktas vēlēšanās sastapt sev vēlamus cilvēkus, izdzīvot citas, uz augšupeju vērstas, situācijas, piepildīt savus kvēlākos sapņus un turpināt sevi pilnveidot tajos, tas viss ir iespējams! Viss, kas ir nepieciešams- ir sagribēt!
Dziesma ir kā pieradījums tam, ka, ja mēs ļoti kaut ko vēlamies, visu varam sasniegt paši saviem spēkiem! Atliek domāt par savām vēlēšanām, vēlēties, pamatīgi strādāt pie to realizācijas un pateikties par to piepildījumu… Kā pateikties, tā ir katra paša izvēle!
Dziedātājas otrais singls ir kā atgādinājums līdzcilvēkiem, ka šajā pasaulē viss ir vienkārši, tikai nepieciešams ieklausīties sevī, sadzirdēt sevi un iet šo sadzirdēto ceļu, kas turpretī, nav vienkārši… Dziesmas vārdiem sakot, ir jāiemācās aizlidot sava mūra zeltainajā pusē, kas jāatrod ir sevi pašā”,

stāsta Anete.
Dziedātāja aktīvi darbojas savos muzikālajos projektos, duetā “Anete Porga & Gunārs Cauņa”, kā arī trio, veiksmīgi uzstājoties Rīgas izklaides un atpūtas vietās, kā arī privātos pasākumos ārpus Rīgas ar dažāda stila mūzikas programmām. Ir nodibināta arī mūzikas grupu un tiek strādāts pie tās programmas repertuāra.
Paralēli muzikālajai darbībai uz skatuves, Anete šobrīd strādā pie sava nākamā autordarba, kas ir veltījums un atklāsmes darbs kādam svarīgam līdzcilvēkam viņas mūzikas dzīvē. Jaunais autordarbs būs pretmets Anetes līdz šim parādītajai personības liriskajai pusei!
Kā saka pati dziedātāja, viņu saista viss mainīgais un pārsteidzošais, viņas otrai vārds varētu būt “Uzdrīkstēšanās”, jo patīk izaicinājumi, ko dzīve piedāvā, kā arī viss patiesais un tā atklāsme, ko daudzi noklusē! 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku