Jauna sadarbība Latvijas mūzikā - Steps feat Vicky White & xantikvariāts izdod dziesmu "Māt, Es Nāku Mājās"

Jauna sadarbība Latvijas mūzikā - Steps feat Vicky White & xantikvariāts izdod dziesmu "Māt, Es Nāku Mājās".

Jauna sadarbība Latvijas mūzikā - Steps feat Vicky White & xantikvariāts izdod dziesmu "Māt, Es Nāku Mājās".

Mūziķi no dažādām mūzikas frontēm, draugi reālajā dzīvē – Steps no muzikālās apvienības “New Wavy”, Vicky White no pašmāju rokgrupas “Bloody Heels” un solo mākslinieks xantikvariāts radījuši kopdarbu, dziesmu “Māt, Es Nāku Mājās”.

Kā stāsta paši dalībnieki:

“Par kopīgu dziesmu domājām jau sen, un beidzot, pēc diviem gadiem, uzrakstījām, ierakstījām un uzfilmējām videoklipu! Kaut kas mazliet citādāks kā, piemēram, ierastais “New Wavy” repertuārs un kaut kas pavisam jauns Valtam (Vicky White), bet mums patīk!”

“Māt, Es Nāku Mājās” ir otrais singls no Stepa debijas albuma “JAUNAIS”, kas tiks izdots šā gada septembrī. Par dziesmas audio ierakstu un apstrādi parūpējās meistars rolands če, videoklipa autors - Krists Rudaks.

27. septembrī, Rīgā, klubā “Melnā Piektdiena”, notiks īpašs rudens sezonas hip hopa pasākums “PALIEC SKOLĀ”. Koncertā piedalīsies “zvaigžņu komanda” – koncertā savus solo projektus atrādīs Steps, Prusax, rolands čē un xantikvariāts, kā arī arī apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt “dzīvajā” jaunizdoto singlu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku