Nejaušs Ceļinieks Kļūst Par Dziesmas Prototipu

Nejaušs Ceļinieks Kļūst Par Dziesmas Prototipu.

Nejaušs Ceļinieks Kļūst Par Dziesmas Prototipu.

Jauna dziesma, jauns videoklips. Patiess notikums, grupa Taizers. Nejaušs ceļinieks izstāsta gandrīz visu savu dzīves stāstu. Bērnības mīlestība, nejauši satikta un atkal pazaudēta… . 

Grupas Taizers dalībnieki:

“Braucot mājup no muzikāla pasākuma, uzņēmām savā mašīnā kādu vīrieti, vārdā Aleksandrs, kurš izskatījās noraizējies. Izrādījās, ka viņš nesen bija nejauši saticis savu bērnības mīlestību un atkal pazaudējis, pat neuzzinājis ne viņas tagadējo uzvārdu ne telefona numuru. Viņš zināja tik vien to, ka viņa bērnības draudzene tagad dzīvo kādā no piejūras ciemiem. Tā nu viņš tagad apbraukāja jūrmalas ciemus, meklēdams šo īpašo meiteni. Vīrieša stāsts mūs tā iedvesmoja, ka pamudināja izveidot un ierakstīt dziesmu “Sapnis pie Jūras”  kā arī izveidot atbilstošu video. Mūsu paziņu Aleksandru videoklipā attēlo Dzintars Čirksis.”  

Dziesmas mūzikas autors ir Egils Pētersons, vārdu autors Edmunds Frīdvalds. Egils:

“Dziesmas tekstam par pamatu, nedaudz pārveidojot, ņemts kāds daudzus gadus atpakaļ uzrakstīts Edmunda Frīdvalda dzejolis, ko viņš uzrakstīja speciāli man pēc pasūtījuma kā dziesmas tekstu; un tikai tagad atradu tam īsti atbilstošu pielietojumu. “ 

Dziesma ierakstīta studijā ST Sound, ierakstu veicis Staņislavs Ščerbaks. Aranžētāji: E.Pētersons, N.Nurks, mūzikas producents E. Pētersons. Grupas Taizers sastāvs: Egils Pētersons – ģitāras, balss, Normunds Nurks – taustiņinstrumenti, balss. Video filmējis un veidojis Dmitrijs Kazancevs. Tajā piedalījās Dzintars Čirksis, Maija Reisa, Gabriēla Litvina  , Pāvils un grupa Taizers: Egils un Normunds. 

Egils ir pieredzējis mūziķis, ģitārists un dziedātājs, sadarbojies ar tādiem cilvēkiem kā Zigmārs Liepiņš, Valts Pūce, Valdis Atāls, Uģis Prauliņš, Viktors Zemgals, kādreizējās grupas “Salve” (daudzkārtēja festivāla “Liepājas Dzintars” laureāte) vadītājs. Egils darbojas arī kristīgajā mūzikā. 

Normunds ir lielisks aranžētājs, dziedātājs un vienmēr pozitīvi noskaņots un atraktīvs cilvēks. 

Grupa Taizers jau vairāk kā 10 gadus ir bijusi atraktīvi izklaidējošs muzikālais kodols daudzās kāzās, ballēs, svētkos, prezentācijās un citos pasākumos. Normunds: “Daudz kas piedzīvots pa šo laiku un ir gājis visādi, bet mums joprojām ir interesanti kopā; esam lieli asprāši un mums  nekad nav garlaicīgi”

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku