“Guntars Račs ieteica mūziku nerakstīt” – tā dziesmu ”Laiks” prezentē Liene Atvara

“Guntars Račs ieteica mūziku nerakstīt” – tā dziesmu ”Laiks” prezentē Liene Atvara.

“Guntars Račs ieteica mūziku nerakstīt” – tā dziesmu ”Laiks” prezentē Liene Atvara.

Latviešu mūzikā sevi piesaka jauna dziedātāja, komponiste un personība Liene Atvara. Viņa piedāvā noklausīties savu singlu “Laiks”, kuram iedvesmu smēlusies no dažādām dzīves likstām. Liene jau manīta dažādos šovos, kā piemēram “Dziedošās ģimenes 4”, “Koru Kari 3”, “Sanāciet, sadziediet” un citos, arī ārzemju šovos.
Liene izglītojusies gan E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolā, gan J.Mediņa Rīgas Mūzikas Vidusskolā. Liepājā mācījusies diriģentos, bet Rīgā pabeigusi džeza un populārās mūzikas vokālu. 

“Visvairāk atceros, ka 18.gadu vecumā, Rīgas laikā sāku rakstīt mūziku un gribēju kādu viedokli dzirdēt no cilvēkiem, ko tajā laikā augstu vērtēju, tāpēc nosūtīju pirmo dziesmu Guntaram Račam un viņš atbildēja, ka ne visiem vokālistiem vajadzētu rakstīt mūziku. Tagad tas liek pasmieties, toreiz biju pusaudzis - tā likās kā traģēdija. Bet neredzu to, kā kaut ko sliktu, ja godīgi. Varbūt tieši tāpēc daudz vairāk sāku rakstīt mūziku. Visi mēdz kļūdīties.” 

Patiešām interesantā videoklipa tapšanā liela nozīme ir Olgas Rajeckas meitai Marijai Migliniecei – viņa producējusi un strādājusi pie klipa kopā ar savu komandu. Klips uzņemts Lienes māju pilsētā – Liepājā, un klipa izskaņa filmēta uz slavenā “Fontaine Palace” jumta, fonā redzot centru un abus tiltus. Noslēgums liek smagi aizdomāties par to, kā mēs tērējam savu laiku un, kas patiesi ir vainīgs pie laika patēriņa mūsu dzīvē.

“Klipu filmējām pirms gandrīz trīs gadiem. Tikai nesen izlēmu kāpt pāri saviem kompleksiem un darīt to, kas šķiet dabīgs – dziedāt.” 

Dziesma “Laiks” tapusi kopā ar mūziķi Gregoru Jāni Maži. Un tas ir tikai sākums - nākošā gada laikā sagaidāms arī albums. 

“Šajā skaistajā miera un piedošanas mēnesī, novēlu katram aizdomāties par to, kur un kādām emocijām veltām savu laiku.”


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku