Grupa “The Chocolates” prezentē savu debijas dziesmu un videoklipu

Grupa “The Chocolates” prezentē savu debijas dziesmu un videoklipu.

Grupa “The Chocolates” prezentē savu debijas dziesmu un videoklipu.

Ceturtdienas, 6.februāra, vakarā mājīgajā kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi”, prezentējot savu debijas dziesmu “Ai, ai, ai” un videoklipu, plašākai publikai sevi pieteica jaunais dāmu trio “The Chocolates”.
Kā saka pašas burvīgās dāmas un grupas dalībnieces Lelde Zaržecka, Inese Fedorovska un Arta Abaroniņa, viņas satikušās īstajā vietā un īstajā laikā, lai paralēli dalībai dažādos Latvijas un starptautiskajos orķestros, projektā “Skolas soma”, pedagoģijai un darbam kopīgajā mūzikas pasākumu organizēšanas uzņēmumā, pamēģinātu ko jaunu arī neakadēmiskās mūzikas lauciņā. “Tādēļ ir tapusi grupa “The Chocolates” jeb “Šokolādes”, jo meiteņu uzskats par to, kādai jābūt labai mūzikai, trāpīgi salīdzināms ar Šveices šokolādi – mūzikai jābūt tikpat kvalitatīvai un smalki apstrādātai, bet, galvenais – tai jābūt garšīgai un kārdinošai!” 
Savukārt “Ai, ai, ai” (Jāņa Ķirša un grupas mūzika / Jāņa Ķirša un Artas Abaroniņas vārdi) ir grupas debijas dziesma, kura, kā jau februārim pienākas, ir par mīlestību, kaisli un tuvību.

“Pavisam viegla un ar nelielu humora devu, jautra un saulaina, dziesma atgādina par to, cik patiesībā attiecības un dzīve ir vienkārša,”

pauž grupas dalībnieces.
Dziesmu producējis komponists Jānis Ķirsis, videoversiju veidojuši Filips un Fricis Zaržecki.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku