Jaunais mūziķis Tom Simo laiž klajā jaunu video

Jaunais mūziķis Tom Simo laiž klajā jaunu video.

Jaunais mūziķis Tom Simo laiž klajā jaunu video.

Jaunais un daudzsološais mākslinieks Tom Simo klausītāju vērtējumam nodevis jaunu dziesmu "Sirdsmāc". Tā tapusi kopā ar grupas "Rock’n’Berries" dalībnieku un mūzikas producentu Jāni Narbutu.

Tom Simo jeb īstajā vārdā Toms Samsons ir astoņpadsmit gadus jauns dziedātājs no Saldus. Dziesma ir mūziķa otrā kompozīcija latviešu valodā, kas seko pēc pagājušā gada vasarā pieteiktā debijas singla "Tālumā". Kā norāda mākslinieks, laikā, kad pats vēl ir sava īpašā skanējuma jeb muzikālā rokraksta meklējumos, īpaši novērtē iespēju eksperimentēt ar balsi, noskaņu un muzikālo daudzveidību.

"Man patīk šī daudzveidība, iespēja sevi izmēģināt dažādos ampluā. Dziesma "Sirdsmāc" bija kārtējais ceļojums nezināmajā, kas nu ir vainagojies ar pozitīvām emocijām, neaizmirstamu pieredzi un lielisku iznākumu. Gribu radīt mūziku ar saturu – gan lirisko, gan muzikālo. Un, manuprāt, jaunā dziesma ir tieši tāda,"
norāda Toms.

Tāpat mūziķis uzsver dziesmas nosaukumā un tekstā ietverto vārdu spēli:

"Dziesmā dzirdamais vārds "sirdsmāc" nav uztverams kā divi atsevišķi vārdi, bet gan kā viens darbības vārds, kas vienlaikus atspoguļo divus ļoti spēcīgus emocionālus satricinājumus – kritumu un kāpumu. Tas ietver to emociju daudzveidību, kam ejam cauri - no nomāktības un padošanās līdz spēkam saņemties un atkal piecelties."

Uz jaunā mākslinieka unikālo balss tembru un drosmi eksperimentēt norāda arī grupas "Rock’n’Berries" basģitārists, ierakstu studijas "White Wide Production" dibinātājs un producents Jānis Narbuts: "Toms ir viens no jaunās paaudzes daudzsološākajiem māksliniekiem – radošs, drosmīgs, gatavs eksperimentēt. Protams, jāatzīmē, ka Simo dziesmas īpašas padara arī viņa unikālais balss tembrs. Turklāt sastrādāties ar jauno mūziķi ir viegli - viņš zina, ko vēlas, tāpēc atliek vien viņa idejas nedaudz pieslīpēt, lai dziesma un tās skanējums iegūtu vēlamās aprises."

Tuvākais mākslinieka koncerts 22. jūlijā plkst. 19.00 kultūrbārā "Balodis". Koncertā uzstāsies Tom Simo ar grupu, Loreta Reide ar grupu un grupa "Bekars".


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku