Maksims Busels laidis klajā savas dziesmas "Молчи" videoklipu

Maksims Busels laidis klajā savas dziesmas «Молчи» videoklipu.

Maksims Busels laidis klajā savas dziesmas «Молчи» videoklipu.

Piektdien, 28. augustā, teātra un kino aktieris Maksims Busels pirmatskaņoja mūzikas videoklipu savai autordziesmai «Молчи» (Klusē). Videoklipa režisore ir aktiera māsa Darja Čurkina, kurai šis darbs ir gan debija režijā, gan arī veiksmīgs diplomdarbs koledžā «Victoria».  

Prezentācija norisinājās internetveikala – antikvariāta «Florence Antique Decor» un vintāžas apģērbu zīmola «Love Me Forever» privātajās telpās. Dekorācijas un interjers — sākot no venēciešu krēsliem līdz «Murano» lustrām un spoguļiem — uzbūra absolūtu itāliešu palaco sajūtu. Vienlaikus atmosfēra bija maksimāli omulīga un mājīga: vīns, uzkodas un daudz siltu smaidu.

Pasākuma gaitā savu muzikālo programmu demonstrēja jaunie izpildītāji KIRILL un kelen, ar kuriem kopā Maksims arī nodziedāja vairākas sirsnīgas un labi pazīstamas dziesmas — visi viesi dziedāja kopā ar viņiem. Maksims un Kelena īpaši saviļņoja publiku ar savu deju dziesmas «Я — это ты, ты — это я» (Es – esmu Tu, Tu – esi Es) izpildījuma laikā. Vakara kulminācijā tika demonstrēts klips «Молчи». Šis skaistais un romantiskais mīlas stāsts aizrauj ar savu sižetu un neviennozīmīgajām beigām, liekot skatītājam minēt: beigas ir laimīgas vai tomēr notikumi pavēršas citādāk? 

Videoklips īpaši aizkustināja sieviešu auditorijas sirdis, jo klipa demonstrēšanas laikā daudzas skatītājas aizkustinājumā slaucīja asaras. Tāpat vairākiem pasākuma viesiem ļoti iepatikās klipa preces: T-krekli un maskas ar izšūtu uzrakstu «Молчи». Par vienu no T-krekla īpašniecēm kļuva arī aktrise Anta Aizupe

Ciemos uz klipa pirmizrādi bija arī Maksima kolēģi un draugi: dziedātājas DVINES, modes blogeris Deniss Ševeļovs, psiholoģe Kristīne Balode, krievijas aktrise dzimusi Latvijā Jana Krajonva, aktrises Marija Linarte, Anta Aizupe, Jana Herbsta, un citi...


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku