ANNNA izlaiž jaunu, enerģisku dziesmu par rotaļu lācīti Frediju

ANNNA izlaiž jaunu, enerģisku dziesmu par rotaļu lācīti Frediju.

ANNNA izlaiž jaunu, enerģisku dziesmu par rotaļu lācīti Frediju.

'Freddie' ir enerģiska, nostaļģiska dziesma, kur galvenajā lomā ir meitene un viņas spēļu lācītis Fredijs. Abiem varoņiem tiek teikts, ka viss mūsdienās ir iespējams un ka ir jāseko saviem sapņiem, taču realitātē visiem tas nav iespējams. 

'Freddie' jau dažas nedēļas pirms iznākšanas sāka grozīties sociālo mediju pasaulē, kur, gan ANNNA, gan viņas sekotāji dalās ar smieklīgiem video dejojot dziesmas pavadījumā.

Dziesma un tās video pirmizrādi piedzīvoja Nīderlandes lielākajā mūzikas žurnālā, OOR.nl, kurš ANNNA nominēja kā vienu no trīspadsmit 2020. gada daudzsološākajiem mūzikas talantiem! Māksliniece dziesmu radīja pirmajās karantīnas nedēļās sekojot līdzi tam, par ko pārdzīvo un raizās viņas tuvinieki un draugi. Šī dziesma ir galvenā dziesma no ANNNA jau drīz iznākošā EP albuma “Mortgage On Toast”, kas veltīts visām mūsdienu paaudzes problēmām un iznāks jau 13. novembrī.

Aizvadītajā gadā, 26 gadus jaunā ANNNA ir ne tikai paguvusi iesildīt Amerikāņu dziedātājas LP koncertu Siguldā, bet arī pārstāvēt Latviju starptautiskajā mūzikas festivālā Eurosonic, Nīderlandē un uzvarēt Nīderlandes Amsterdam Dance Event Demolition konkursā. Šī uzvara dzietātājai sniedza lielu ārvalstu mediju uzmanību kā arī iespēju ierakstīt mūziku vienā no Spānijas prestižākajām studijām - W studios Barcelona, šī gada februārī kopā ar MixMag žurnālu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku