Dziedātāja Agnese Stengrevica un producents JJ LUSH laiž klajā kopdziesmu

Dziedātāja Agnese Stengrevica un producents JJ LUSH laiž klajā kopdziesmu.

Dziedātāja Agnese Stengrevica un producents JJ LUSH laiž klajā kopdziesmu.

Dziesma “Saku Tev Atā” ir viena no sestās “RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas nometnē tapušajām dziesmām. Dziesmas tapšanā piedalījušies producents JJ LUSH (īstajā vārdā Jānis Jačmenkins), dziedātāja Agnese Stengrevica jeb Agnesse, kā arī mūziķe un dziesmu autore Ilze Fārte. 

Sestā “RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas nometne notika šī gada augusta izskaņā. Dziesmas rakstīšanas process noritējis raiti un organiski – jau no pirmajiem radošajiem mirkļiem katrs no komandas dalībniekiem darbojās savā jomā – Jānis pie mūzikas un aranžijas, Agnese pie melodijas, bet Ilze pie dziesmas vārdiem.

“Stilistiski mūsu gaumes sakrita, tāpēc radīšanas process noritēja raiti, ātri saprotot virzienu, kurā vēlamies iet – moderns skanējums R&B/Pop stilistikā. Esmu ļoti priecīgs, ka nonācām vienā komandā un spējām viens otru iedvesmot un papildināt, par to jāsaka paldies “RIGaLIVE” organizatoriem,”

stāsta dziesmas autors un producents JJ LUSH.

Arī dziedātāja Agnesse atzīst, ka ir priecīga un pateicīga nometnes organizatoriem, ka ir salikta vienā komandā ar tik lieliskiem mūziķiem:

“Šķiet, ka tajā dienā dzima perfektais trio šīs dziesmas radīšanai. Mūsu enerģijas un vīzija saskanēja. Jāatzīst, ka rakstīšanas dienā izskanēja ne viena vien šķība nots, bet tik brīvā gaisotnē nebija bail kļūdīties, kā rezultātā dzima arī tās labākās idejas.”

Dziesmai tapis arī liriku video, kā autore ir māksliniece un dziedātāja Madara Dzintara. 

Dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE” organizē “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports”. Pasākums kopā pulcē mūzikas autorus, dziesmu tekstu autorus, izpildītājus, dziesmu producentus. Strādājot komandās, dienas laikā tiek sarakstīts dziesmas demo ar hita potenciālu. “RIGaLIVE”  aizsākās 2017. gadā un notiek divas reizes gadā, komandas veidojot gan no vietējiem, gan no ārzemju mūziķiem. Iepriekšējās “RIGaLIVE” nometnēs ir radītas tādas plašākai auditorijai zināmas  dziesmas kā “Zemes stunda”, “Varbūt šodien, Varbūt rīt”, “Think too much”, “Viņa nedejo”, “This is the night”  un citas. Dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” notiek ar LaIPA un Kultūras ministrijas atbalstu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku