Karlīna Šēnknehte sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu laiž klajā jaunu dziesmu

Karlīna Šēnknehte sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu laiž klajā jaunu dziesmu.

Karlīna Šēnknehte sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu laiž klajā jaunu dziesmu.

Dziesma “Drupatas” tapusi mūzikas rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” ceturtās sesijas laikā, kas norisinājās no 2019. gada 2. – 4. aprīlim. Šobrīd tai ir pielikts punkts ar producenta Kaspara Ansona palīdzību, un nu dziesma tiek nodota klausītāju vērtējumam. 

Dziesmas nosaukums “Drupatas” patiesībā tieši tā arī jāuztver – tas ir tas, kas palicis pāri.  

“Dziesma ir par prāta un mīlestības spēlītēm, par to, kas paliek vai drīzāk tieši pretēji – kas  nepaliek, kad attiecības nav bijušas veiksmīgas. Es pat teiktu, ka tas ir stāsts par toksiskām attiecībām. Ir arī attiecības, kuru sākumā notiek spēle, kurš tad kuru iekaros. Šajā konkrētajā stāstā es teiktu, ka ir atspoguļota situācija, kurā vīrietis domā, ka viņš iekaro šo sievieti un sajauc viņai prātu, taču patiesībā, pašam pat neapzinoties, viņš ir sapinies savās lamatās, jo mēs, sievietes, taču esam gudras un tik viegli ap pirkstu mūs nemaz nevar aptīt,”

stāsta Karlīna.

Singla autori ir Katō (Anna Zankovska), Māra Upmane Holšteina un igauņu producents Allan Kasuk. Tā tapa dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” ceturtās sesijas laikā.

“Pati es šajā nometnē nepiedalījos, bet šī dziesma pie manis, var teikt, nonāca pati un to pabeidzām kopā ar producentu Kasparu Ansonu. Liela un talantīga komanda strādājusi pie šīs dziesmas, un man atkal jāsaka liels paldies “RIGaLIVE” organizatoriem, jo arī šajā darbā mūs kopā saveda tieši viņi. Ļoti novērtēju šādu sadarbības iespēju! Šī noteikti it viena no man pašai tuvākajām manām dziesmām, kas radītas līdz šim, jo tā ļoti labi atspoguļo manu personību,”

atklāj Karlīna.

“Drupatas” videoklipa režisors un operators ir Elvis Lācis. Aktieris ir Ervīns Līne. Tas tika filmēts 12 stundas līdz pat pieciem rītā. Tas bija liels un interesants piedzīvojums, kas notika “Greenstudio”. Videoklips ir izaicinošs, spilgtu emociju piepildīts un ļoti labi atspoguļo dziesmas stāstu. Karlīna saka lielu paldies arī Ilutas skaistumnīcai par make-up, Klerr.lv, Četras zoles un Nikakibi par apģērbiem un apaviem.

“Noteikti nevajag baidīties izaicināt, pieņemt izaicinājumus, uzdrīkstēties būt trakam un galvenais – sievietei ir jābūt pašpārliecinātai, jāpazinās savs spēks un vērtība, lai cik tas grūti  citreiz nebūtu,”

mudina Karlīna.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku