OZOLS & rolands če - iedzied kopigu dziesmu "1000 km"

OZOLS & rolands če - iedzied kopigu dziesmu "1000 km".

OZOLS & rolands če - iedzied kopigu dziesmu "1000 km".

Ozols kopā ar rolandu čē ir sagatavojuši jaunu video dziesmai “1000 km”. Dziesma ir iekļauta albūma “ Y A U D A”, kas tika izdots 2020. gada 17. augustā. Pavadījums veidots kopā ar Helmutu Šteinu no “Katapullt” un Niklāvu. Pie kopējās skaņas strādāja Arnis Račinskis un Andis Ansons.  

Dziesma “1000 km” sastāv no  divām daļām, kas kopējā kontekstā iedod jaunu enerģiju gan video klipam, gan arī pašai kompozīcijai. Šāds pāņēmiens tiek apzīmēts angļu valodā, kā “beat switch”. 

Video klips veidots sadarbībā ar “371 production” asistējot Valtam Bergmanim un Kristeram Hertmanim.

Ozols :

“Albums ir audio stāsts par šī ieraksta galveno varoni “Nikiju Yaudu”, kas mēģina atgriezties iepriekšējā dzīvē, un atgūt nozaudēto. Dziesma “1000 km” ir sava veida emocionāla cīņa, kurā Nikijam ir jāpārvar pašam sevi un jātiek galā ar saviem dēmoniem”.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu “Cieņa un mīlestība”, kā arī “Ausgtāk, Tālāk, Stiprāk” un piecas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku