Jānis Irbe klajā laiž videoklipu dziesmai "Daudz pamestas domas"

Jānis Irbe klajā laiž videoklipu dziesmai "Daudz pamestas domas".

Jānis Irbe klajā laiž videoklipu dziesmai "Daudz pamestas domas".

Mūziķis Jānis Irbe publicējis videoklipu dziesmai "Daudz pamestas domas", kas atrodama 2019. gadā izdotajā debijas albumā "Kas aizņēmis mūsu prātus". Dziesmas ierakstā un arī videoklipā piedalās grupas "Zig Zag" vokālists Juris Lasinskis.

Pirmie darbi pie videoklipa jau aizsākās 2019. gadā, bet pa vidu, mums visiem zināma iemesla dēļ, arī šis laiks ieviesa korekcijas grupas plānos un darbs pie klipa tika atlikts. Apzinoties, ka šobrīd koncertēt grupa nevar, klipā izmantotie kadri no albuma "Kas aizņēmis mūsu prātus" 2019. gada prezentācijas koncerta, šobrīd šķiet vēl kas īpašāks. Tādēļ arī tika nolemts klipu pabeigt.

"Tāpat kā dziesma, arī videoklips stāsta par Jāņa Irbes vectēvu Arnoldu, kas tepat jau vien kaut kur ir, bet lidinās starp mums savā oranžajā "moskvičā","

raksta mūziķis. Tieši viņš bija viens no tiem, kas Jāni ievadīja mūzikā.

Koncerts un tai skaitā arī dziesma "Daudz pamestas domas", tika iemūžināta videoklipā. Par to parūpejās kameras operators - Aldis Bičevskis. Video papildina animēti kadri. Par animāciju un video klipa montāžu, kā arī režiju parūpējās Mārtiņš Locs.

Grupas sastāvā ir ģitārists Jānis Dubavs, taustiņnieks Patriss Valdemārs un basists, balss, mūzikas un teksta autors Jānis Irbe.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku