Ar mājsēdes iedvesmotām dziesmām debitē trio "ZaKaBa"

Ar mājsēdes iedvesmotām dziesmām debitē trio "ZaKaBa"

Ar mājsēdes iedvesmotām dziesmām debitē trio "ZaKaBa" 

Ar mājsēdes iedvesmotām dziesmām, kas apkopotas minialbumā (EP) "Reiz", debitē trio "ZaKaBa". Līdz ar EP izdošanu publicēta dziesma un videoklips "Viens pats".

 

Aktieris Kristians Kareļins, trio "ZakaBa" izveidots 2020. gada pavasara mājsēdes rezultātā, kad trīs draugi – Kareļins un Normunds Zālamans no grupas "Gapoljeri", kā arī grupās "Bad Habits" un "Bez PVN" muzicējošais Normans Bārbals, sāka muzikāli dokumentēt katrs savas pasaules izjūtas.

Pirmā kompozīcija radās atsaucoties pavasara pašizolācijas "karantīnas izaicinājumam", taču rudenī nolemts iesākto turpināt un "ZaKaBa" tagad nāk klajā ar debijas EP "Reiz", kurā apkopotas septiņas sajūtas septiņās dziesmās.

"Tik sabiedriskām dvēselēm, kā mums, bez citiem cilvēkiem ir grūti. Sajūtas ir bijušas visdažādākās, sākot ar domām par robotu jūtām, jūras mūžības neizbēgamību, bailēm nepazaudēt cilvēcību distancē un četrās sienās. Reiz - ar šo vārdu sākas daudzas pasakas, arī mūsējā. Cerams, šī pasaka būs ar laimīgām beigām. Tēvs laida pasaulē trīs dēlus – arī mēs esam trīs, divi gudri, bet trešais apprecēs princesi!",

cer Normans Bārbals.

"ZaKaBa, gluži kā pagājušais gads, lika mums izkāpt no savas komforta zonas un ļauties neierastākas skaņas burvībai. Ikdienā muzicējam vairāk akustiski, neaizraujoties ar sintētiskiem eksperimentiem."

piebilst Normunds Zālamans.

Savukārt trio vokālists Kareļins atzīst: "Šī distancēšanas mūs ir satuvinājusi vēl vairāk. Bet, kā teicis kāds dzejnieks: "Nenāc man par tuvu, bet paliec tepat!". Ceram jo drīzāk satikties koncertos!"

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku