Iznācis dueta «Shantí» videoklips tautasdziesmai «Dzīvoš' ilgi ne tik ilgi»

Iznācis dueta «Shantí» videoklips tautasdziesmai «Dzīvoš' ilgi ne tik ilgi»

Iznācis dueta «Shantí» videoklips tautasdziesmai «Dzīvoš' ilgi ne tik ilgi».

Duets “Shantí” nāk klajā ar videoklipu tautasdziesmai “Dzīvoš' ilgi ne tik ilgi”, kuras sākotnējais skanējums iedvesmoja uz jaunu mūsdienīgu skanējumu.
Mieram ir sievietes balss un viedais acu skatiens. Tas atnāk pie Tevis, ja sniedz tam roku un aiziet, ja nespēj to nosargāt. Bet ja nu tā ir izvēle? Ja nu to var ieaust mūzikā un atskaņot, kad tas visvairāk vajadzīgs. Un ja nu, vienreiz izdzirdēts, tas paliek ar Tevi kā lipīga melodija?
Sudraba un samta notis skan viena otrai blakus, brīžiem satikdamās brīžam saucot viena otrai pretī no tāluma. Un tad tās satiekas un kļūst par vienu. Kā sudraba gabali slīd pa bezgalīgu samta drānu un pārtop tautasdziesmā. Katra skaņa un ritms dabā ir pārdomāts un ne tuvu nav nejaušs. Tā arī Liene un Santa nav satikušās nejauši un viņu muzikālie meklējumi ir bijuši sen visuma neizmērojamajā atmiņā ierakstīti. Tautas dziesma, gadsimtiem dziedāta, turpina skanēt jaunās un jaunās skaņās. Visa pasaules gudrība, kad saprasta un izdomāta izklausās tik vienkārša. Tik vienkārša, kā tautasdziesma. Un ir lieki runāt par to kā viņas nonāca līdz tautasdziesmām, jo tad, kad Tu mieru atrod, nav gribēšanas atskatīties un iztirzāt, bet tikai ļauties mirklim un dalīties ar citiem.

Klausies tautasdziesmu populārākajos straumēšanas servisos! 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku