Japānis liek vācietim repot latviski – nākusi klajā sirsnīga dziesma “Es lepojos ar tevi”

Japānis liek vācietim repot latviski – nākusi klajā sirsnīga dziesma “Es lepojos ar tevi”.

Japānis liek vācietim repot latviski – nākusi klajā sirsnīga dziesma “Es lepojos ar tevi”.

Divi no Latvijas pazīstamākajiem ārzemju izcelsmes mūziķiem - Jöran Steinhauer un Masaki Nakagawa - izdevuši kopīgu dziesmu ar nosaukumu “Es lepojos ar tevi”. Tā tapa pandēmijas laikā, kad vācietis Jorans japānim Masaki palīdzēja mācīties latviešu valodu. Pateicoties YouTube kanālam “MASAKI LEARNS LATVIAN” arī visi citi, kam interesē latviešu valoda, mācījās kopā ar mūziķiem. 

Pirmā frāze mācību procesā bija - “Es lepojos ar tevi”. Jorans, kurš pats apguvis latviešu valodu pašmācības ceļā, saka:

“Manuprāt, vienmēr vieglāk iemācīties valodu, ja tu sāc to iepazīt ar pozitīviem teikumiem un komplimentiem. Masaki ir tik sirsnīgs cilvēks, ka mēģināju uzreiz mācīt frāzes, kuras piestāv tieši viņam un atspoguļo viņa attieksmi pret latviešiem.”

Šis ir jau otrais Jorana un Masaki kopdarbs. Tieši pirms gada Latvijā iemīļotie mūziķi izdevuši dziesmu “Kopā tomēr jautrāk”. Tā radās cerībā, ka abi drīz varētu braukt kopīgā koncerttūrē. Diemžēl, pandēmijas dēļ, tas līdz šim nav īstenots, tomēr plāni joprojām pastāv. Mūziķi sapņo, ka drīz pienāks tā diena, kad abi kopā varēs doties ciemos pie latviešiem visā pasaulē un padziedāt kopā ar viņiem.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku