Evija Smagare sadarbībā ar DJ Aspirins publicē jaunu dziesmu “Divatā”

Evija Smagare sadarbībā ar DJ Aspirins publicē jaunu dziesmu “Divatā”.

Evija Smagare sadarbībā ar DJ Aspirins publicē jaunu dziesmu “Divatā”.

Viens no labākajiem Latvijas scartch dīdžejiem un producents Aspirins kopā ar dziedātāju un dziesmu autori Eviju Smagari klausītāju vērtējumam nodod savu kopdarbu- dziesmu “Divatā”. 

“Dziesma ir par diviem cilvēkiem, kuri dzīvo viens otram līdzās, taču tajā pašā laikā atrodas katrs savā pasaulē, nespējot atrast kopīgu valodu, zaudē dzirksteli, taču spītīgi turās kopā. Šis ir laiks, kad mēs, cilvēki, esam atrauti viens no otra, ne vien fiziski, bet, bieži vien, arī emocionāli. Esmu novērojusi, ka tieši šajā krīzes laikā daudziem savā starpā veidojas nesaskaņas, tāpēc cilvēki sāk šaubīties viens par otru un bieži vien izvēlās iet katrs savu ceļu. Tieši šis fenomens mani iedvesmoja dziesmas vēstījuma radīšanai.”

Tā par dziesmu saka tās teksta autore un dziedātāja Evija.

Dziesmas mūzikas autori ir Kaspars Dziļums, jeb DJ Aspirins, kurš ir viens no pamanāmākajiem un prasmīgākajiem Latvijas dīdžejiem, kā arī dziedātāja Evija Smagare, kurai pērnā gada nogalē iznācis viņas pirmais mūzikas albums “Lai noskan klusums”, kas tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” 2020. gada debija.

“Mūsu sadarbība sākās ar to, ka Kaspars mani uzrunāja un atsūtīja bītu, kuru noklausoties, es uzreiz sapratu, ka tur ir labs potenciāls! Tad nu mēs attālināti sākām strādāt pie dziesmas. Jāsaka, ka šis nebija tas vienkāršākais uzdevums, tieši melodijas izstrādes ziņā, jo melodisko variāciju ir daudz un bija jāizvēlas tā īstā. Bet kopumā esmu ļoti priecīga par šo sadarbību un gala rezultātu!”

Tā par sadarbību saka Evija.

Svarīgi ir pieminēt, ka darba radīšanai ir izmantots LaIPA stipendijas finansējums

DJ Aspirins ir piedalījies daudzos hiphopa ierakstos, uzstājies kopā ar projektu “Mesa”, kā arī 2015. gadā uzvarēja prestižajās dīdžeju sacensībās “Rec Bull 3Style” nacionālajā atlasē un pārstāvēja Latviju starptautiski finālā Tokijā. 2018. gadā Aspirins laida klajā savu debijas mini albumu “Easy”. Pagājušajā vasarā tika izdota dziesma “Sunshine Avenue” sadarbībā ar duetu “Dvīnes”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

JazzInLatvia - may

Līgo balle 2021

Auzins - LielaPlusma 250