Maija Kalniņa izdod dziesmu "Pieskaries"

Maija Kalniņa izdod dziesmu "Pieskaries".

Maija Kalniņa izdod dziesmu "Pieskaries".

"Esmu čelliste, dziesmu autore un dziedātāja no Daugavpils. YouTube esmu izveidojusi savu kanālu "Maija Kalniņa - cello, vocal" ar 12 atskaņošanas sarakstiem (pleilistēm). Pirmajos no tiem skan čella mūzika manu audzēkņu un manā izpildījumā, muzicē dažādi kameransambļi.
Vairākās pleilistēs ir "dzīvie" amatieraudio un koncertvideo ar manām un citu autoru dziesmām dažādās valodās. Skan arī džeza klasika. 
Komponista Imanta Zemzara dziesmas un manas dziesmas lieliskajos Imanta Zemzara klavieru pavadījumos audio un video skan 3 pleilistēs. Arī - manu dziesmu diska "Es mīlu tā..." pleilistē (izdevējs - Gailītis G).
Profesionālu studijas ierakstu un videoversiju man nav daudz - tie ir izkārtoti pēdējos 2 atskaņošanas sarakstos.
Aicinu jūs uz savu YouTube mūzikas adresi! Varbūt tajā atradīsiet kaut ko interesantu un iepriecinošu sev!?"Maija Kalniņa (čelliste, dziesmu autore un dziedātāja no Daugavpils):  

"Māra Reinberga sacerētā dziesma "Pieskaries" man asociējas ar pavasari, vasaru, ar saules stariem, varavīksni pēc lietus... Šajā gaišajā dziesmiņā esmu ielikusi arī savu izdomu, iespēlējot čellu un iedziedot arī 2.balsi."


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku