“Latgalīšu Reps” izlaiž videoklipu dziesmai “Škola atā”

“Latgalīšu Reps” izlaiž videoklipu dziesmai “Škola atā”.

“Latgalīšu Reps” izlaiž videoklipu dziesmai “Škola atā”.

Latvijas skolās noslēdzies kārtējais mācību gads, kam par godu grupa “Latgalīšu Reps” skolēniem un absolventiem dāvina animētu videoklipu dziesmai “Škola atā”, kas tapis sadarbībā ar mākslinieku Tomu Markovu.  

Neskatoties uz to, ka aizvadītais mācību gads bijis neierasts attālinātā režīma dēļ,  līdz ar vasaras brīvlaika sākšanos, jūnijā gaidāmi arī 9. un 12. klašu skolēnu izlaidumi. Tas ir laiks, kad katrs no absolventiem prāto, kas gan viņu sagaidīs nākotnē. Pieaug vēlme ātrāk kļūt pieaugušam un skolā pelnītās atzīmes aizstāt ar “jaunu dzīvi un jauniem elkiem”.

Ierobežojumi ieviesa pārmaiņas mācību procesā, tāpēc ierastās tikšanās ar draugiem kavējas vien skolnieku atmiņās. “Škola Atā” liriku video klips katram, kas vēl mācās un arī ir pabeidzis skolu, izraisīs nostaļģijas sajūtu, jo atainos pazīstamos skolas laikus: negulētas naktis, klases ballītes, pirmo mīlestību, jaunības vieglprātību. 

Mainoties paaudzēm, mainās arī prioritātes un dzīves redzējums. Grupas dalībnieki atzīst:

“Kas bija aktuāls mums, vairāk nav aktuāls jaunajai paaudzei, taču nemainīgs paliek tas, ka pēc skolas absolvēšanas sākas dzīves skola”.

Animētā videoklipa autors ir  mākslinieks Toms Markovs. Grupas “Latgalīšu Reps” sadarbība ar mākslinieku no Jelgavas ilgst jau vairākus gadus, taču šis videoklips ir iespaidīgākais no kopdarbiem. Svarīgi pieminēt, ka nemainīgi grupas stilam, videoklipā ir redzamas ainas no dalībnieku dzimtās pilsētas Ludzas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

Auzins - LielaPlusma 250 Ligo-2020-250

Līgo balle 2021