Grupa Sudden Lights kopā ar dziedātāju ANNNA izdod attālināti radītu dziesmu

Grupa Sudden Lights kopā ar dziedātāju ANNNA izdod attālināti radītu dziesmu.

Grupa Sudden Lights kopā ar dziedātāju ANNNA izdod attālināti radītu dziesmu.

Sudden Lights sadarbībā ar dziedātāju ANNNA attālinātā veidā ir radījuši dziesmu “Aizņem man vietu”, ko tagad izdod kā singlu. Indī un elektropopa stilistikā radītā dziesma ir par draudzību, kam attālums nav šķērslis. 

Dziesmas tekstā, ko sarakstījis Sudden Lights solists Andrejs Reinis Zitmanis un ANNNA, caurvijas stāsts par iedomātu vilcienu no Rīgas uz Amsterdamu. Lai arī fiziski šāda vilciena nav un iespējas aizceļot ir ierobežotas, mēs varam paturēt savus tuviniekus blakus emocionāli. Tā kā attālums arvien vairāk zaudē savu nozīmi, arī mājas var būt jebkur visā pasaulē.

ANNNA atceras:

“Vienā saulainā oktobra dienā staigāju gar Amsterdamas kanāliem, man zvana Andrejs un saka: “Mēs gribam ar tevi sarakstīt dziesmu. Latviski!” Sākumā domājām, kā to izdarīt, jo neesmu Latvijā, bet beigās kaut kā bez nekādām pūlēm, vēl nekad iepriekš nesatiekoties, šo dziesmu uzrakstījām caur Zoom!”

“Ja kāds man būtu pirms diviem gadiem teicis, ka man kādu dienu būs jāraksta dziesma ar interneta starpniecību, es tam nebūtu ticējis. Mūsu jaunā dziesma sadarbībā ar ANNNA ir īsts pandēmijas laika "bērns". Dziesmas sarakstīšanas process bija pārsteidzoši viegls un dabisks, pirmo dziesmas skici man parādīja ANNNA un man tā uzreiz iepatikās. Arī producēšanu ANNNA veica attālināti, jo mēs visas savas partijas ierakstījām Rīgā, savukārt pēcapstrāde notika Amsterdamā. Viss tika darīts caur balss ziņām, Zoom un telefonu,”

atceras Andrejs.

Dziesmai tapusi arī video versija, kas uzņemta pašā Vecrīgas sirdī, iemūžinot raksturīgos dakstiņu jumtus un baznīcu torņus. Video režisore Loreta Danče, operators Mārtiņš Goldbergs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku