Pašmāju mūziķis st4rface laidis klajā mūzikas videoklipu ''365''

Pašmāju mūziķis st4rface laidis klajā mūzikas videoklipu ''365''

Pašmāju mūziķis st4rface laidis klajā mūzikas videoklipu ''365''

6.jūlijā, ar jaunu skaņdarbu un savu pirmo mūzikas videoklipu klajā nāca pašmāju mākslinieks st4rface. Viņš klausītāju vērtējumam nodeva singlu ar nosaukumu "365".
Jaunais skaņdarbs un mūzikas videoklips ir izlaists par godu mūziķa 20.dzimšanas dienai, kas ir 7.jūlijā. Dziesma ir, galvenokārt, par vientulību un par to kā cilvēkam bieži vien nākas cīnīties vienam ar saviem iekšējiem dēmoniem. Cilvēki ienāk mūsu dzīvēs un no tām aiziet, tādā veidā atstājot tukšumu, ar kuru mums jācīnās vieniem pašiem. Mūziķis dziesmā nekautrējas runāt par problēmām, kurām cilvēki parasti izvairās runāt.
St4rface ir pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā "Man Nevajag Vēl Vienu Piedod", "Pilsētas Gaismas" un arī "Cilvēki". Viņa daiļrade bieži vien ir arī dzirdama dažādās Latvijas radio stacijās.
Šis ir jau jaunā mūziķa septītais skaņdarbs šogad un tieši aktīvais dziesmu izlaišanas grafiks ir viens no viņa panākumu noslēpumiem. Lai gan mūziku latviešu valodā viņš sāka izlaist publiski vien šogad, vairākiem skaņdarbiem jau ir vairāk kā 10 tūkstoši klausījumu iekš YouTube platformas.
Piedāvājam noskatīties mūziķa st4rface jauno mūzikas videoklipu dziesmai "365".


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku