Rassell un Hatty izdod dziesmu un video "FaceTime"

Rassell un Hatty izdod dziesmu un video "FaceTime"

Rassell un Hatty izdod dziesmu un video "FaceTime"

Kopīgā dziesmā ''FaceTime'' ir apvienojušies divi mākslinieki - pieredzējušais mūziķis un producents Rassell (Ruslans Kuksinovičs) un jaunais dziedātājs Hatty (Artūrs Hatuļevs), kurš plašākai publikai zināms darbojoties projektā "Milleny" kopā ar reperi Reiku. 

Jaunā dziesma ''FaceTime'' stāsta par attālinātām pāru attiecībām, kuriem dažādu apstākļu dēļ nav iespējas tikties, taču pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, viņiem ir iespēja redzēt un dzirdēt vienam otru sazinoties video zvanā.

Līdztekus jaunai dziesmai tiek piedāvāts arī vasarīgs videoklips, kura producents un montāžas režisors ir Rassell, operators - Kaspars Kambars.

Dziesma tika pabeigta jau šā gada janvārī, taču pirmā video daļa tika filmēta maija sākumā Jūrmalā, kur mākslinieki izmantoja uzlaboto automašīnu Jeep Wrangler "HUSTLE", sadarbojoties ar labi zināmo uzņēmumu "Lucky Thirteen". Bet videoklipa otrā daļa uzņemta jūnija beigās.

Dziesmas mūzikas autors ir Rassell, tekstu sarakstījuši Rassell un Hatty. Dziesmu producējis un skaņas apstrādi veicis Rassell. Papildus ģitāru iespēlējis Elvijs Grafcovs no apvienības ''Very Cool People''.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku