Filmai "Tizlenes" tapis kičīgs mūzikas video ar Mariju Linarti

Filmai "Tizlenes" tapis kičīgs mūzikas video ar Mariju Linarti

Filmai "Tizlenes" tapis kičīgs mūzikas video ar Mariju Linarti

12. augustā pie skatītājiem Latvijā un visā pasaulē nonāca aktrises, modeles un starptautiskās popmūzikas superzvaigznes Mandy Layne dziesmas "Break your chains" mūzikas videoklips, kas ļaus iepazīties ar drīzumā gaidāmās jauniešu komēdijas "Tizlenes" galveno varoņu, devītās klases audzēkņu Sarmītes, Svetas un Katrīnas, vislielāko elku. Mandy Lane lomā iejutusies aktrise Marija Linarte.

Mūzikas videoklips, kurā popzvaigznes ampluā ir iejutusies Jaunā Rīgas teātra aktrise un Fila Kolinsa fane Marija Linarte, ir veidots īpaši filmai “Tizlenes”, tāpat kā pati Mandy Layne dziesma. Dziesmas komponiste ir Sniedze Prauliņa, savukārt smeldzīgos vārdus par izlaušanos no toksiskām attiecībām ir sarakstījusi "Tizleņu" režisore Marta Elīna Martinsone.

Mendijas Leinas “Break your chains” horeogrāfiju veidojis Rolands Meržejevskis. Klipā piedalās arī Patrīcija Hanna Mūrniece un Sintija Stalgeviča, kā arī režisors Lauris Ābele.

Filma pie skatītājiem visā Latvijā nonāks 27. augustā. Jauniešu komēdijas galvenajās lomās iejutušās vidusskolas vecuma aktrises – Asnāte Sofija Rožkalne, Ludmila Karpova, Kartīna Dambeniece un Gerda Embure. Aktieru ansamblī ir arī pieredzējuši un plaši pazīstami aktieri – Guna Zariņa, Daiga Kažociņa, Ģirts Krūmiņš, Imants Strads, Marija Linarte, Inga Siliņa un Mārtiņš Kalita. Epizodiskas lomas tikušas arī šī laika populārās kultūras zvaigznēm, tostarp reperiem un sociālo tīklu platformu zvaigznēm Jānim Krīvēnam un Edgaram Bāliņam, kā arī reperei Viņa."Tizlenes" vēsta par trīs draudzeņu – Sarmītes, Svetas un Katrīnas – identitātes meklējumiem, pirmajām mīlestībām un vēlmi izkāpt no "tizleņu" statusa 2000. gada pievakarē. Jauniešu komēdija ir veidota 2000. gadu sākuma stilistikā un satur daudzas atsauces uz tā laika populāro kultūru, vizualitāti un stilu. Paralēli filmas izrādīšanai kinoteātros dažādās straumēšanas platformās iznāks arī filmas skaņu celiņš.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku