Austrijā dzīvojošā mūziķe BAIBA pārsteidz ar jaunu dziesmu “Come Around”

Austrijā dzīvojošā mūziķe BAIBA pārsteidz ar jaunu dziesmu “Come Around”

Austrijā dzīvojošā mūziķe BAIBA pārsteidz ar jaunu dziesmu “Come Around”

BAIBAs jaunākais singls ir tapis sadarbībā ar itāļu electro/groove mūzikas producentu Bruno Belissimo. Dziesma “Come Around” ir mūziķes pirmais singls pēc maijā izdotā albuma “Lighter”.  

Austrijas pilsētā Insbrukā dzīvojošā electro pop māksliniece BAIBA (īstajā vārdā - Baiba Dēķena) šo dziesmu laidusi klajā pateicoties iegūtajai otrajai vietai Itālijas jauno mūziķu konkursā “Upload Sounds”. Šī uzvara viņai sniedza iespēju sadarboties ar Itālijā dzīvojošo kanādiešu elektroniskās mūzikas producentu Bruno Belissimo. Sadarbības ietvaros tapis arī singla video, kas ir filmēts Itālijas pilsētā Milānā.

Pati dziesma “Come Around” ir stāsts par dažādām emocijām, kuras mēs piedzīvojam pēc attiecību šķiršanas. Gan atvieglojumu, ko dažkārt gūstam, kad sarežģītas attiecības ir beigušās, gan sarūgtinājumu, kad saprotam, ka, varbūt, pārāk pielāgojamies attiecībām un bailēs, ka netiksim mīlēti, beigu beigās pazaudējām to, kādi, patiesībā, esam.

“Dziesma gan nav skumja. Ja tās dusmas pēc attiecību beigām pareizi apstrādā, tās var mums dot spēju sevi pieņemt tādus, kādi, patiesībā esam,” stāsta BAIBA, “Es gribu, lai šī dziesma dod spēku un cilvēkos atstāj sajūtu, ka mēs visi esam dažādi un pavisam nedaudz dīvaini, iespējams, pat nedaudz traki, bet tas viss ir OK!”

Šobrīd BAIBA turpina rakstīt jaunas dziesmas, kā arī regulāri uzstājas Austrijā un Itālijā. Jaunā māksliniece arī pasniedz mūzikas producēšanas nodarbības. Šoruden māksliniece bija plānojusi uzstāties arī Latvijā, taču šie koncerti COVID-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ pagaidām ir atcelti.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku