Noklausies! Mūziķis Atis Zviedris izdod jaunu dziesmu "Dabīgais pavadonis"

Noklausies! Mūziķis Atis Zviedris izdod jaunu dziesmu "Dabīgais pavadonis"

Noklausies! Mūziķis Atis Zviedris izdod jaunu dziesmu "Dabīgais pavadonis"

Mūziķis Atis Zviedris laidis klajā jaunu dziesmu "Dabīgais pavadonis" par Mēness lielo spēku un tā ietekmi uz cilvēkiem.

"Dziesma "Dabīgais pavadonis" ir par mēness lielo spēku, par to, ka mūs visus tas ietekmē un mums būtu jāpievēŗš lielāka vērība tam, kā rīkojamies vienas vai otras mēness fāzes laikā,"

raksta mūziķis.

Dziesmas producents ir Edgars Rakovskis, masters un mikss – Vitāls Germans, bet pie video noformējuma strādāja Mārtiņš Strelēvics.

"Vai esi pamanījis, ka ir tādas dienas, kad visi darbi iet no rokas, bet ir dienas, kad domā, ka viss būs kārtībā, bet nekas neizdodas? Protams, mēs paši ietekmējam mūsu dzīves, pieņemam atbildīgākus, vai mazāk atbildīgus lēmumus, esam sociāli aktīvi un cenšamies pasauli padarīt labāku ar katru savu rīcību. Tomēr, vismaz es pats, esmu novērojis, ka nereti manu pašsajūtu, rīcību, vai pateiktos vārdus kontrolē, vai, vismaz, pamatīgi ietekmē, tas, kādā mēness fāzē atrodamies. Ik reiz, kad ir pilnmēness, es jūtu maksimālu enerģijas pieplūdumu un varu izdarīt vairāk, kā citās dienās, savukārt, jauna mēness fāzē jūtos izsmelts un nespēju ilgstoši koncentrēties dažādiem darbiem,"

tā par jauno dziesmu raksta mūziķis.

Dziesmas "Dabīgais pavadonis" radīšanai izmantots AKKA/LAA Autora stipendijas finansējums.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku