HYPERVERT laiž klajā jaunu dziesmu un videoklipu

HYPERVERT laiž klajā jaunu dziesmu un videoklipu

HYPERVERT laiž klajā jaunu dziesmu un videoklipu

Dark’n’roll kvintets no Rīgas pārtrauc klusumu ar pātaga sitienu! Grupas jaunais singls, DEVIL’S LITTLE WHORE, ieraudzīs dienas gaismu kopā ar videoklipu 2022. gada 30. augustā visās populārās platformās. 

Līdz šīm brīdim tas ir trakākais, ko mēs esam darījuši. Mēs paši izpildījam visus trikus, kas (ne)noveda līdz pāris ceļojumiem uz traumpunktu un neveiklām sarunām ar medpersonālu par priekšmetiem, kas atradās tur, kur viņiem nevajadzētu būt. Jā, protams, mēs paslīdējam un nokritam. Jā, mēs visi. Jā, atkārtoti.

HYPERVERT ir Dark’n’roll kvintets HYPERVERT tika dibināts 2018. gadā Rīgā. Kolektīva dalībnieki: vokālists Jurijs Rogovs, ģitāristi Romāns Ļamcevs un Aleksandrs Aleksandrovs, basģitārists Deniss Dragoners un bundzinieks Vladislavs Ščipcovs. Savās dziesmās grupa apvieno vecās skolas rok-n-rollu ar mūsdienīgo skanējumu, aranžējumu un elektroniku

Tāpat ka visi pārējie, mēs pavadījām karantīna ieslodzījumu pārsvarā divos stāvokļos: cīnoties par prāta līdzsvaru un aizraujoties ar rokdarbiem. Mūsu jaunais singls ir pilnībā veltīts otrajam tēmatam.
Tiem no jums, kas šogad apmeklēja grupas koncertus, jau bija iespēja iepazīties ar jauna relīza muzikālo sastāvdaļu. Tiem, kas netika uz koncertiem, nav par ko uztraucēties: mūzikas ziņā tas joprojām ir vecais labais HYPERVERT: nerātns rok’n’rols ar boogie piegaršu, kas nekautrējas jokot par nepieklājīgiem


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku