Dziedātāja Būū laiž klajā Ziemassvētku dziesmu

Dziedātāja Būū laiž klajā Ziemassvētku dziesmu

Dziedātāja Būū laiž klajā Ziemassvētku dziesmu

Dziedātāja Būū, īstajā vārdā Ilze Fārte, laidusi klajā jaunu dziesmu "Ziemassvētki bez tevis". Kā vēsta mūziķe, dziesma ilgi stāvējusi plauktā un nāk klajā īsu brīdi pirms minialbuma, ko plānots izdot 2023. gada februārī.

"Pirms dažiem gadiem, ap Ziemassvētku laiku, mani piemeklēja kārtējās jaunības "mīlestības problēmas" un es, pēc ierastās pašterapijas metodes, izlēmu nevis bēdāties par to, ka nevaru būt kopā ar "īsto un vienīgo", bet gan uzrakstīju par to dziesmu. Šķiet eju pa pēdām Teilorei Sviftai, jo rakstu par bijušajām attiecībām. Ilgi marinēju šo dziesmu demo plauktā, bet šogad izlēmu, ka jāiesvēta jaunā ģitāra, jāsacer skaisti, džezīgi akordi un dziesma beidzot jānoaranžē, lai CV būtu arī viena seksīga Ziemassvētku melodija.",

tā par dziesmu saka Būū, kura ir arī jaunā hita mūzikas un teksta autore.

Ziemassvētku dziesmai tapusi arī akustiska versija un videoklips.

Kā vēsta mūziķe, februārī gaidāmais minialbums būs stilistiski atšķirīgs no ierastā un iezīmēs jaunu, tumšāku posmu viņas mūzikā.

"Es ļoti daudz ar sevi strādāju gan fiziski, gan garīgi un liela daļa no pašizziņas ir saistīta ar maniem "demoniem" jēb "ēnas pusi". Visiem tāda ir. Es līdz šim publiskajā telpā esmu rādījusi tikai savu gaišo pusi, taču tas ka demo plauktā sāka krāties tieši "tumsā" smeltās dziesmas, neļauj man ilgāk izklikties par enģeli,"

tā par topošo minialbumu saka pati autore. 

Būū EP ierakstu plānots izdot 2023. gada februārī. Tas būs kā protests un kā demonstrācija tam, ka tas, ka Būū ikdienā izvēlas gaismu un mīlestību, nenozīmē, ka viņa nepazīst tumsu, nevar piekaut demonu, kas mēģina viņai darīt pāri, vēsta mūziķe. Šo melno maģiju Būū ir satikusi, uzvarējusi un tagad dalīsies ar savu pieredzi. Apzinātā, gaišā buršanās caur popmūziku, palīdz ielikt pozitīvus, sevi cildinošus, afirmatīvus vārdus citu cilvēku mutēs, kas rotē kā mantras un iesēžas zemapziņā, veidojot jaunu realitāti.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku