Dziedātāja Eva Fay laiž klajā singlu «Kā grāmatā»

Dziedātāja Eva Fay laiž klajā singlu «Kā grāmatā»

Dziedātāja Eva Fay laiž klajā singlu «Kā grāmatā»

Dziedātāja Eva Fay (Ieva Bičkoviča) nesen laidusi klajā dziesmu «Kā grāmatā», kuras mūziku radījis komponists un dziedātājs Lauris Valters, savukārt teksta autors ir dzejnieks Jans Ikes (Jānis Lūciņš). Dziesmas mūzikas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis, savukārt skaistais videoklips tapis sadarbībā ar Kristīni Vanagu un operatoru Jāni Dziļumu. 

«Dziesmas vēstījums ir mūsdienās ikvienam aktuāls temats – ļauties sapņot, iztēloties un uzdrošināties, lai savus sapņus piepildītu un īstenotu dzīvē,»

uzsver dziedātāja. 

«Mēs kā mazi bērni klausoties mātes stāstītās pasakās, bērnībā ticam, kad tās kļūs kādreiz īstas. Lūk, viena pasaka ir izkāpusi no grāmatas lapām un kļuvusi dzīva!»

saka J.Ikes, savukārt Eva piebilst:

«Tikai mēs paši esam mūsu dzīves noteicēji, autori un galvenie varoņi. Nebaidies sapņot un rakstīt savu visskaistāko dzīves grāmatu! «Gluži kā grāmatā viss kļuvis īsts, nekas nav izdomāts bet dzīvs».»  

Savus klausītājus dziedātāja aicina sapņot, iztēloties, nebaidīties un uzdrošināties ir vitāli svarīgi, lai mūsdienu ātrajā dzīves tempā spētu izjust laimes, prieka un gandarījuma sajūtu, kad kāds izlolots sapnis kļūst īsts!
Dziedātāja Eva Fay (Ieva Bičkoviča) ir pazīstama kā arī bērnu un jauniešu vokālās studijas «Eva Fay vocal studio» dibinātāja.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku