Grupa "Audiokvartāls" nofilmējusi video ar aktieri Jāni Skani

Grupa "Audiokvartāls" nofilmējusi video ar aktieri Jāni Skani

Grupa "Audiokvartāls" nofilmējusi video ar aktieri Jāni Skani

Grupa "Audiokvartāls" laidusi klajā jaunu video dziesmai "Nevaru sagaidīt". Videoklipā kopā ar grupas dalībniekiem nofilmējies arī pazīstamais Nacionālā teātra aktieris Jānis Skanis.

Skanis "Audiokvartāla" dziesmas video versijā kļuvis par leļļu meistaru un meklē jaunus draugus, vēsta mūziķi.

"Dziesma ir par ilgām pēc sev tuviem cilvēkiem, par tām sajūtām, kuras mūs pārņem gaidot kādu īpašu satikšanos. Par cerību. Par draudzību.",

stāsta grupas solists Ivars Ozoliņš.

Dziesmas videoklipā ir stāsts par vīru, kurš visu mūžu dara, ko mīl, un savās vecumdienās joprojām, katrā projektā spēj atrast mazos laimes brīžus par ko priecāties. Daloties un rādot šo procesu citiem, viņš tiek ierauts paralēlā pasaulē, kur rodas jaunas draudzības.

Grupas dalībnieki norāda uz kādu interesantu sakritību - visi trīs grupas "Audiokvartāls" mūziķi un aktieris Jānis Skanis ir kopā piedalījušies teātra izrādēs. Brāļi Ozoliņi pirms vairāk kā 15 gadiem Nacionālā teātra izrādē "Sīkstulis" bija daļa no Kračitu ģimenes, bet Māris Skrodis pērn atveidoja Rūdi un kopā ar Jāni piedalījās uzvedumā "Skroderdienas Silmačos". Tāpēc puiši saka, ka nevajag pārstāt gaidīt un cerēt, jo nekad nezini kur dzīves līkloči tevi aizvedīs un kad notiks šīs īpašās tikšanās, par kurām dzied dziesmā.

Dziesma "Nevaru sagaidīt" ir no pagājušā gadā izdotā grupas albuma "Viss (nav) tik slikti". 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku