Dziedātāja Madara Dzintara publicē dziesmu par propagandas postošo ietekmi

Dziedātāja Madara Dzintara publicē dziesmu par propagandas postošo ietekmi

Dziedātāja Madara Dzintara publicē dziesmu par propagandas postošo ietekmi

Aizritot gadam kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma, kas uzsāka karu Ukrainā, dziedātāja un dziesmu autore Madara Dzintara klausītājiem nodod jaunu dziesmu un video "Legal Robbery".

Dziesma "Legal Robbery" vēsta par dzīvošanu ekrānos, par propagandu, par svešu patiesību, un cik viegli tā manipulē ar mūsu prātiem, raksta mūziķe.

"Ir grūti noticēt, ka pagājis jau gads, kopš kara sākuma Ukrainā, un cik spēcīgi propaganda spējusi izmantot savu varu, lai aptumšotu cilvēku prātus, un nodarītu tik neiedomājamu ļaunumu saviem tuvākajiem,"

sajūtās dalās dziedātāja.

Madara Dzintara dziesmu sarakstījusi pirms laika un kādu brīdi bijusi pārdomās, vai tiešām vēlas to publicēt.

"Es nekad nebūtu domājusi, ka šī dziesma un tās vēstījums var kļūt tik aktuāls un spēcīgs, kā tas ir šobrīd. Man šķita, ka šī dziesma ir tikai par manu iekšējo cīņu ar dzīvi ekrānos, ar to, ko es pati personīgi patērēju, bet redzot tās sāpēs, kas notiek apkārt, un, saprotot, ka tik klaji tiek manipulēts ar cilvēkiem caur dažādiem informācijas kanāliem, es sapratu, ka tas ir kas plašāks, lielāks un dziļāks, ar ko mums jācīnās kā sabiedrībai kopumā."

Madara Dzintara ir viena no Rīgas Gospelkora solistēm, kā arī grupas "Radio Trio" dalībniece, kas iekļuva TV konkursa "X-faktors" finālā (2018) "Radio Trio" sastāvā uzstājusies kopā ar amerikāņu soul un blūza dziedātāju Rutju Fosteri (Ruthie Foster), Latvijas Radio bigbendu, Raimondu Paulu, Kristīni Prauliņu, grupu "Musiqq", u.c. Madara ir viena no fona vokālistēm projektā "Mesa".

Jau vairākus gadus dziedātāja pati raksta mūziku. Kā pirmā solo projekta dziesma iznākusi "Elpo viss" (2016). Madara Dzintara vairākkārt uzvarējusi radio SWH jauno izpildītāju konkursā "Priekšnams" ar dziesmām "Ezers" (2017) un "Pavasaris" (2019). Madara izdevusi singlu kopā ar dziedātāju Ati Zviedri, sadarbojoties ar igauņu producentu Allan Kasuk "Starp abām pusēm" (2019), izdoti arī singli "Piedod" (2020), "Putenī" (2020), "Tā nevar būt"(2021), un "Neatlaid" (2021), sadarbojoties ar dažādiem producentiem.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku