Laura Raila nodod klausītāju vērtēšanai dziesmu, kura tika iesniegta arī Supernovā

Laura Raila nodod klausītāju vērtēšanai dziesmu, kura tika iesniegta arī Supernovā

Laura Raila nodod klausītāju vērtēšanai dziesmu, kura tika iesniegta arī Supernovā

Dziedātāja Laura Raila atklāj, ka viņas un dziesmas komponista Eduarda Semčonoka dziesma „Imperfect” tika iesniegta arī Supernovā, taču atlasi nav izturējusi.

„Vēlamies lai klausītāji novērtē to paši. Lielākā balva ir klausītāju atbalsts.” 

„Imperfect” stāsta par attiecībām, kur viens vēlas manīt otru pēc saviem ieskatiem, meklē vietā kādu citu, nesaprotot, ka pirmkārt ir jāstrādā ar sevi. Mīļās sievietsm sevi ir jāmīl un ja otrs nemīl, tad viņš ir gājējs.
Mūsdienās tik daudzi cilvēki meklē ko labāku, skaistāku, naudīgāku, bet aizmirst, kā attiecības ir sākušās un kas tajās bija skaists. Attiecībās jāiegulda liela enerģija, lai tās veidotu aizvien labākas. Otru nevar pāraudzināt, bet katrs ar sevi mēs varam strādāt, sevi ir jāciena un jāmīl, tikai tad cienīs arī otrs. Problēmas būs jebkurās attiecībās, pats svarīgākais, lai tās prastu risināt. Jāiemīl otrs tāds, kāds viņš ir. Ja tas nav iespējams, tad jau sākotnēji tādās attiecībās nevajag iesaistīties. Jāizvērtē plusi un mīnusi, savas dzīves prioritātes. Mīliet sevi un esiet mīlēti!
Dziesmas aranžijas veidošanā piedalījās ne tikai dziesmas komponists Eduards Semčonoks, bet arī Reinis Briģis, kopā izveidojot dziesmai mūsdienīgu skanejumu. Laurai ar Reini jau ir ilgstoša sadarbība, Briģis ir aranžiju autors lielākajai daļai Railas dziesmu.
Eduards uzrunāja Lauru Railu lai piedāvātu iedziedāt šo dziesmu un dziedātāja uzreiz esot piekritusi, jo dziesma iekritusi sirdī.

„Ceram, ka arī klausītājus tā aizraus.” 

Dziesmu iespējams klausīties visās straumēšanas platformās.
Vasarā dziedātājai paredzēti koncerti ar Mirage Jazz Orchestra, sekojiet jaunumiem soctīklos.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku