Katrīna Bindere izdod videoklipu dziesmai “Es lidošu” un aicina uz koncertu

Katrīna Bindere izdod videoklipu dziesmai “Es lidošu” un aicina uz koncertu

Katrīna Bindere izdod videoklipu dziesmai “Es lidošu” un aicina uz koncertu

Dziedātāja Katrīna Bindere nāk klajā ar videoklipu dziesmai “Es lidošu”, kas iekļauta rudenī izdotajā mini albumā “Aizturu elpu”. 

“Dziesma ir par bezgalīgu mīlestību, tādu, kurai nav laika un telpas robežu. Tā ir par mīlestību, kurā vari otram bezbailīgi uzticēties un doties līdzi uz jebkuru pasaules malu. Tā ir par mīlestību, kurā ceri nomirt otram blakus sirmā vecumā,”

atklāj Bindere. Dziesmas “Es lidošu” mūzikas un vārdu autori ir Katrīna Bindere un Kaspars Ansons.
Dziesmai tapis arī videoklips, kurā vizualizēts un attēlots tas, kā divas būtnes viena otru atrod un iemīlas uz mūžu, akcentējot to, ka nav svarīgi, kas esi vai kur atrodies. Tas ir stāsts par īstu mīlestību, kurai nav ne gala, ne malas, tāpat kā zvaigznēm nav skaita un jūrai nav atpūtas mirkļa. Katrīna aicina ieklausīties dziesmā, raudzīties tās vizuālajā ekranizējumā un ļauties pārdomām, ļauties mirklim un neaizmirst par mīlestību.
Videoklips filmēts mākslas muzejā “Rīgas Birža”. Tā telpas un tajā esošā māksla liek elpai aizrauties, ļoti skaisti! Videoklipu veidoja Elvis Lācis, bet Katrīnas tērpa dizainere – Anna Elizabete Kasparsone, grimu un matus veidoja Linda Šteinberga, dejotājs – Jurijs Stoļarovs.
Tāpat Katrīna aicina ikvienu uz savu solokoncertu “Aizturu Elpu”, kas notiks šī gada 17. martā Ventspils Kultūras centrā. Koncertā izskanēs visas mini albuma “Aizturu Elpu” dziesmas, tajā skaitā arī “Es lidošu”. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzē”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku