Grupa Sub Scriptum izdod mini albumu “Mīlestības”

Grupa Sub Scriptum izdod mini albumu “Mīlestības”

Grupa Sub Scriptum izdod mini albumu “Mīlestības”

Latviešu grupa Sub Scriptum laidusi klajā mini albumu “Mīlestības”, kurā iekļautas četras dziesmas, kuru radīšanā piedalījušies arī mūzikas producenti Jānis Aišpurs un Kaspars Ansons. Līdz ar albumu publicēts tā singla “Kam Tādam” videoklips.

Grupas mūziķi atzīst, ka “Mīlestības” ir viņu patiesākais albums, jo tas stāsta par brīnišķīgi skaistām un ellišķīgi sāpīgām mīlestībām. Albuma laikā grupa nirst savos dziļākajos un klusākajos ūdeņos, lai par tiem runātu skaļi. Kā saka grupas solists Kristers Rudzītis:

“Citreiz ir veselīgi nonākt līdz akmeņiem, lai parunātos ar saviem aisbergiem.”

Vienlaicīgi ar mini albuma izdošanu publicēts tā singla “Kam Tādam” video, kuru veidoja Aleksandrs Ezeriņš un Elvis Lācis. Videoklips filmēts RTU Ķīpsalas peldbaseinā un tajā piedalās profesionāla sinhronā dejotāja Jelizaveta Kalmikova – Baltijas čempione junioru grupā ar 4 gadu pieredzi mākslas peldēšanā. Mūzikas video Jelizaveta meistarīgi zem ūdens savij mūziku ar dejas mākslu.

Mūzikas videoklipa pievēršanās ūdens simbolismam ir apzināta, jau izsenis bez ūdens nav iespējams iztikt nevienā līmenī tas pievelk, šķīsta kā arī slīcina. Mini albumā esam atstājuši tekstuālas vārdu spēles kas mijiedarbojas ar ūdens simbolismu.

Singls ‘’Kam tādam’’ stāsta par fenomenu kam nav centra un nav arī formas, bet tas ieņem to formu kurā atrodas. Kas ir šis fenomens? Kāds to atklāj agrāk, kāds vēlāk, kāds rokoties par dziļu.. var noslīkt un tur arī beidzas atklājumi.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku