“Latgalīšu Reps” un Felipe Gabriel laiž klajā jaunu hitu un videoklipu “Latgalita”

“Latgalīšu Reps” un Felipe Gabriel laiž klajā jaunu hitu un videoklipu “Latgalita”

“Latgalīšu Reps” un Felipe Gabriel laiž klajā jaunu hitu un videoklipu “Latgalita”

Apvienība “Latgalīšu Reps”  nāk klajā ar jaunu dziesmu “Latgalita”, piedaloties Latvijā populāram influencerim, blogerim un aktierim no Brazīlijas Felipe Gabriel.
“Latgalīšu Reps” dalībnieks Didzis Kozlovs atminās dziesmas tapšanas sākumu: 

“Sadarbība ar Felipe Gabriel radās negaidīti, viņam izsakot vēlmi dziedāt latgaliešu valodā. Ilgi nedomājot, nolēmām, ka tas būtu gan labs izaicinājums viņam, gan lieliska iespēja mums atsvaidzināt mūsu repertuāru un kārtējo reizi atgādināt par sevi, sev ierastā formātā”. 

Videoklipā notikumi risinās ap Latgalitu - valdzinošu, maigi dzelīgu un neatvairāmu. Šādi var raksturot dziru, kuru ražo galvenie varoņi - Didzis, Ivo un Felipe.
Bet stāsts iegriežas ar pavērsienu, kas nostrādā pret pašiem personāžiem ar ironiski bēdīgām beigām. Tajā pat brīdī Latgalita ir ne tikai dzēriens, bet arī iefiltrēta specdienesta inspektore (videoklipā Sanda Dejus), kas burtiski apbur puišus ar savu valdzinošo humora izjūtu, maigo flirtu un neatvairāmo skatienu. Viņai izdodas atmaskot sen nenotveramu nelegālās alkohola dziras karteli, kas, pateicoties smalki nostrādātajam operatīvajam darbam, beidzot tika notverts. Tagad puiši no favelas var dziedāt savu “mīlas miksteipu” aiz restēm.
“Latgalita” videoklipa idejas autors, operators un režisors Elvis Lācis, producents Andris Fridrihsons. Dziesmas autori un vokāls - Ivo Grigalis, Didzis Kozlovs, Felipe Gabriel. Dziesmas skaņas apstrādi veica Jānis Šmediņš (PrimeTime Latvia).


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku