Trīs no Pārdaugavas

Izdevējs: : MicRec
Preces cena: 10,20 €
Atlaide
PVN:
E-pasts

Apraksts

Trīs no Pārdaugavas dziesmām Duceles aranžējumā un izpildījumā. Albuma vāka noformējumam izmantots Ivara Mailīša zīmējums.

"Mēs visi zinām Čikāgas piecīšus, bet mums ir piemirsušās dažas citas latviešu trimdas grupas, kuras ir uzturējušas mūsu tautas netkarības garu Latvijas okupācijas laikā. Kopā ar grupas Ducele dalībniekiem nolēmām, ka nepelnīti aizmirsti ir Trīs no Pārdaugavas, kuru dziesmas izmantojām veidojot savu jauno programmu. Grupas līderim Vilnim Baumanim piemītošā smalkā pašironija ir lieliska latviešu tautas rakstura īpašība, kuru cauri gadsimtiem visvisādi no mums ir centušies iznīdēt dažādi kungu kungi un iekarotāji! Vilnim to ir izdevies iznest cauri visai radošajai dzīvei," tā stāsta Arnis Veisbārdis un grupa Ducele.

1. Monika
2. Latvieši kopš seniem laikiem
3. Dziesma tālāk iet
4. Lienīte
5. Oliņ, boliņ
6. Tauta tālumā
7. Simtiņš
8. L.L.A.
9. Dzintarjūra
10. Strīķēšana
11. Kaimiņš
12. Ratiņš

"Šajā CD atradīsiet grupas Ducele versijas par Trīs no Pārdaugavas dziesmām, kas apliecina, ka nekas nav zudis un viss turpina notikt šeit un tagad. Trīs no Pārdaugavas ir atstājuši savus nospiedumus ne tikai trimdas latviešu sadzīvē, bet arī šeit, Latvijā. Īstais laiks uzzināt vairāk.", mūziķis un izdevējs Guntars Račs

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.