Datu drošība

Gundars Minalgo (turpmāk tekstā - "MuzikasPasaule.lv", "mēs", "mums" un "mūsu") apņemas aizsargāt katra indivīda privātumu, kurš apmeklē mūsu tīmekļvietni un sazinās ar mums.

Mūsu privātuma politika palīdzēs Jums izprast, kādu informāciju MuzikasPasaule.Lv apkopos un kādos veidos šī informācija tiks izmantota.

Mēs apkoposim un apstrādāsim Jūsu personisko informāciju saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu piemērojamo likumdošanu, kas laiku pa laikam tiek grozīta.

Kā mēs apkopojam un lietojam personisko informāciju  

Mēs apkopojam Jūsu personisko informāciju tikai tādos gadījumos, ja esat sevišķi un apzināti snieguši mums šādu informāciju, piemēram:

  • - Ja jūs piekrītat, ka jums tiek nosūtīts buklets
  • - Vēlaties sazināties ar kādu konkrētu MuzikasPasaule.Lv pārstāvi
  • - Piedalāties konkursos vai balvu izcīņā, ko mēs reklamējam tīmekļvietnē
  • - Ja pieprasāt, lai MuzikasPasaule.Lv nosūta jums e-pastu vai teksta ziņojumu ar informāciju par produktu

Informācijas sniegšana trešajām pusēm

Ar šo mēs apņemamies neatklāt nekādu personisko informāciju, kas saņemta, apmeklējot mūsu tīmekļvietni, izņemot likumā noteiktos gadījumos. Mēs varam arī izmantot iegūto informāciju, lai paziņotu Jums par jauniem produktiem un īpašiem piedāvājumiem, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, nozīmīgām izmaiņām tīmekļvietnē vai citiem mārketinga mērķiem, kuri varētu Jūs interesēt, taču jūs varat brīvi izvēlēties, vai vēlaties saņemt šādu informāciju vai ne.

Jūsu personiskās informācijas izmantošana

Ja sniegsiet mums savu personisko informāciju, mēs to varam saglabāt un izmantot šādiem mērķiem:

  • Glabāt un apstrādāt informāciju, lai labāk izprastu Jūsu vajadzības un to, kādos veidos varam uzlabot savu produktu un pakalpojumu kvalitāti;
  • Lietot Jūsu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru, lai nosūtītu informāciju par jaunajiem produktiem, īpašiem piedāvājumiem un jūs interesējošām precēm;
  • Piešķirt piekļuvi tīmekļvietnes ierobežotajām zonām;
  • Paturēt noteiktu informāciju rēķinu izsūtīšanai un saņemšanai.

Sīkdatņu politika

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, noteikta informācija var tikt saglabāta, izmantojot sīkdatnes, gadījumos, ja Jūsu dators šo informāciju lejupielādē automātiski. Tomēr šie faili netiek izmantoti personas datu iegūšanai. Ja vēlaties izslēgt sīkdatņu atbalstu, jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Tas jebkurā gadījumā ietekmēs piekļuvi mūsu tīmekļvietnei.

Saites uz citām vietnēm un no tām  Ja izmantojat saiti no mūsu tīmekļvietnes no kādu neatkarīgu un trešajai pusei piederošu vietni (vai otrādi), mēs nevaram nodrošināt visu jūsu sniegto personas datu aizsardzību. Trešo pušu vietnēm var būt savas privātuma un datu apkopošanas politikas, kuras atrodas ārpus mūsu kontroles. Jebkurus personas datus, kurus sniedzat trešo pušu vietnēm, regulēs šo pušu privātuma politika, ja tās tādu izmanto. "MuzikasPasaule.Lv" neuzņemas atbildību vai saistības par šo trešo pušu vietņu praktisko izmantošanu, rīcību vai politiku, un neuzņemas atbildību par šādu vietņu saturu vai privātuma praksi.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības piekļūt mūsu pārvaldītajai personiskajai informācijai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt šo informāciju. Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu jums ir tiesības pieprasīt nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu izlabošanu, personas datu iznīcināšanu vai aizturēšanu, kā arī iebilst pret jūsu personas datu apstrādi. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka gadījumā, ja jūs iebilstat pret savu personas datu apstrādi, mēs nevarēsim jums nodrošināt noteiktus šajā tīmekļvietnē pieejamos pakalpojumus.

Piekrišana šiem noteikumiem

Lietojot šo tīmekļvietni, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam tīmekļvietni nelietot. "MuzikasPasaule.Lv" patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot "MuzikasPasaule.Lv" tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās Jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.

 


Pievieno komentāru: