Festivālu Botānika atklāja grupa AloeVera. Drīzumā gaidāms otrais pasākums – Pēterburgas dziedātājas Žeņas Ļubičas koncerts

Festivālu Botānika atklāja grupa AloeVera. Drīzumā gaidāms otrais pasākums – Pēterburgas dziedātājas Žeņas Ļubičas koncerts.

Festivālu Botānika atklāja grupa AloeVera. Drīzumā gaidāms otrais pasākums – Pēterburgas dziedātājas Žeņas Ļubičas koncerts.

10.maijā VEF radošā kvartāla kamerzālē spilgtos deju ritmos norisinājās jaunā festivāla Botānika atklāšana. Tā mērķis ir radīt multikulturālas tradīcijas, veidot pozitīvu radošo vidi un iepazīstināt rīdziniekus ar interesantiem mūzikas pasaules projektiem. Pasākums izdevās ļoti krāšņs, pateicoties aktīvai Krievijas kulta grupas AloeVera mūziķu līdzdalībai. Bet grupas brīnišķīgajā solistē un visu dziesmu autorē Verā Muaseļānā iemīlējās pilnīgi visi.
Koncerts pulcēja vairākus simtus grupas fanu, daži pat bija īpaši atbraukuši no citām Eiropas un Krievijas pilsētām. Te bija emocijas, enerģija, vieglums, brīvība, ironija un ļoti daudz labas dzejas. Rīgas intelektuālajai publikai patīk šādi stāsti.
Līdztekus mūzikai koncertā bija viss, kas nepieciešams labam festivālam: restorāna Bao Bun street-food furgoniņš, pārvietojamā kafejnīca Coffee Cult, Flower Cafe ziedu dārzs, pavasaris, smaidi, sarunas un dejas. Gan viesi, gan mūziķi atzina, ka VEF radošā kvartāla kamerzāle ir lieliska vieta festivāla pasākumiem. Tā ir moderna, gaiša, ērta telpa ar labu akustiku un īpašu auru.
Festivāls Botānika ir veiksmīgi startējis un turpina galvaspilsētas muzikālās dzīves apritē iesaistīt jaunus vārdus. Jau 23.maijā turpat notiks unikālās Sanktpēterburgas dziedātājas, dziesmu autores, populārā franču projekta “Nouvelle Vague” dalībnieces Žeņas Ļubičas koncerts. Šis pasākums iecerēts kā vēstījums no Francijas radošās skatuves. Te būs Parīze, stils, izsmalcināts vokāls un spilgta jaunas sievietes personība. Festivāla organizatori saka paldies par atbalstu partneriem: t/c DOMINA, radio SWH+, žurnāls OTKRITO, Riga This Week, brunch.lv, salonam DRY BY, uzņēmumam Aldaris, restorānam HolyMoly.
Festivāla Botānika oficiālais dzēriens – alus Kronenbourg 1664 Blanc. 
Festivāla Botānika autori un organizatori: mārketinga aģentūra PR LINIJA.


Pievieno komentāru: