Lauras un Indras Railas vokālistu konkurss noslēdza ar zvaigžņotu žūriju un grandiozām balvām

Lauras un Indras Railas vokālistu konkurss noslēdza ar zvaigžņotu žūriju un grandiozām balvām.

Lauras un Indras Railas vokālistu konkurss noslēdza ar zvaigžņotu žūriju un grandiozām balvām.

Jau 10 gadu pēc kārtas 9. jūnijā Jūrmalas Kultūras centrā norisinājās dziedatājas Lauras Railas un vinas mammas Indras Railas, jauno dziedātāju un pedagogu vidu iemīļotais konkurss Popfestjūrmala X. 

„Neticās, ka paskrējuši jau 10 gadi, kopš paša pirmā Popfestjūrmala konkursa, šis skaitlis vien liek virzīties tālāk. Mēs esam ļoti priecīgas, ka dziedātāji un pedagogi pie mums atgriežas, tā ir kā balva, ka mūsu konkurss ir iemīļots. Šogad uzstājās 130 solisti un 60 popgrupas. Mēs katru gadu domājam, lai bērni saņem arī balvas izaugsmei, ne tikai diplomus. Mūs šogad atbalstīja Fazer, kas visiem dalībniekiem dāvāja Geišas šokolādes un konfekšu kastes, manuprāt ir tik forši, ka mēs spējam dot ne tikai atzīmes un padomu, bet arī kādu taustāmu un gardu lietiņu. Solisti un popgrupas uzstājās 4 vecuma kategorijās, labākie no katras saņēma Tallink braucienus uz Stokholmu, ar iespēju koncertēt uz kuģa, mūzikas veikals Sound Factory dāvāja mūzikas pultis veiksmīgākam mācību procesam, kā arī usb mikrofonu, lai mājas apstākļos varētu veikt kvalitatīvu ierakstu, konkuirsā tika dāvāti veseli 10 ieraksti mūzikas studijā Anima Group, Photored Fotogrādfs dāvāja fotosesijas, veikal tīkls Tops - dāvanu kartes un saldumu kastes, balvu klāsts ir bagātīgs,”

par konkursu stāsta Laura Raila.
Konkursā vienmēr tiek padomāts arī par žūriju, lai tā būtu kompetenta un lai arī tā veidotu patīkamu konkursa gaisotni, Šogad žūrijā bija – Viktors Zemgals, Uģis Roze, Maija Sējāne, Kaspars Blūms – Blūmanis, Laura Raila, Indra Raila. Jau otro gadu Maija Sējāne izvēlas dažus no 16 gadiem un uz augšu, kuri tiek uzreiz X – Faktors TV atlasē, dalībnieki par to ļoti priecājas, jo televīzija dod lielu spēku turpmākajā karjerā.
Šogad uzvaras laurus, jeb konkursa Grand Prix ieguva soliste beate Megija Baranovska, kurai ir 13 gadi, viņas skolotāja ir Madara Grēgere, ka arī popgrupa – Knīpas un Knauķi grupa Cīrulīši, 14 – 17 gadus veci dalībnieki, pedagogi – Jonita Štoma, Edīte Putniņa, Sanita Sējāne. Visus laureātus iespējams aplūkot www.popfestjūrmala.lv mājaslapā. 

"Pagājušogad mana sēdēšana žūrijā bija diezgan kurioza, jo biju stāvoklī 9. mēnesī un nevarēju vairs nosēdēt, tā nu sagādāju sev sauļošanā krēslu un dalībniekus vērtēju pusguļus, šogad mazais Lūkasiņš jau man sēdēja klēpī un uzmanīgi klausījās kā bērni dzied. Ilgi gan viņš nepalika, bija atbraucis ar tēti uz konkursu. Mēs darām visu iespējamo, lai konkursanti visas dienas garumā justos pacilāti, kā arī aizietu no konkursa ar gandarījuma sajūtu. Nekas nebeidzas, nāciet klausīties laureātus uz Tallink kuģa 23. augutā,”

vēl piebilst Laura Raila.


Pievieno komentāru: