Laika Suns un Kabloonak koncertu Stricka villā

Laika Suns un Kabloonak koncertu Stricka villā.

Laika Suns un Kabloonak koncertu Stricka villā.

K.K. fon Stricka villā ar grupas Laika Suns un lietuviešu dziesminieka Kabloonak uzstāšanos noslēdzās mūzikas ierakstu izdevniecības I Love You Records 10 gadu jubilejas koncertu sērija.
Četros koncertos I Love You Records piedāvāja gan apgāda pārstāvētos māksliniekus – grupas Židrūns un Laika Suns, mūziķi Alisi Josti un baltkrievu duetu Super Besse, gan arī īpaši izvēlētus viesus – meiteņu trio shishi no Lietuvas, grupu Nesen, Krievijas ansambli Human Tetris un lietuviešu dziesminieku Kabloonak. Koncertu programma tika veidota pēc izdevniecības darbības galvenajām nostādnēm – atbalstīt interesantu mūziku dažādos žanros, kā arī meklēt un atrast vēl neatklātus talantus Latvijā un ārpus tās.
Mūzikas apgāds I Love You Records sāka darbību 2009. gada rudenī ar grupas Zvani koncertieraksta izdošanu. Kopš tā laika izdevniecība sadarbībā ar Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas mūziķiem laidusi klajā 26 mūzikas albumus. Kopš 2016. gada I Love You Records ir Eiropas neatkarīgo mūzikas kompāniju asociācijas IMPALA biedrs.
Foto no Laika Suns un Kabloonak koncerta 18. oktobrī K.K. fon Stricka villā (©Lauris Vīksne)


Pievieno komentāru: