Rock’n’Roll grupa KEKSI apliecina, ka Latvijā rokenrols vēl joprojām ir cieņā

Rock’n’Roll grupa KEKSI apliecina, ka Latvijā rokenrols vēl joprojām ir cieņā.

Rock’n’Roll grupa KEKSI apliecina, ka Latvijā rokenrols vēl joprojām ir cieņā.

Ar enerģisku uzstāšanos aizvadīts ļaužu iemīlētais muzikālais saiets “Muzikālais Skudrupūznis 2020,” jau trīspadsmito gadu, pulcējot apmeklētāju pilnas zāles.
Koncertā uzstājās kaimiņu viesi Alen Veziko (EST) un Karolina Lybdo (LT), kā arī pašu mājās cienīti roka un rokenrola mākslinieki - Valdis Blaubuks, Eddie Dove, Jānis Bukums, Rihards Saule un Rahu The Fool. 

“Šis bija jau trīspadsmitais gads, kad kopīgi ar pašmāju un ārzemju spilgtākajiem rokenrola spīdekļiem tiekamies uz vienas skatuves, lai izpildītu gan pašu radītas, gan pasaulē iecienītas rokenrola pērles. Ik gadu pasākums ir ievērojami apmeklēts, kas liecina, ka cilvēki ir izslāpuši pēc šādas mūzikas. Rokenrols vienmēr būs dzīvs, tas vēl joprojām ir modē,"

stāsta grupas “KEKSI” līderis Aleksandrs Sircovs, tautā saukts par “Muraveju”.
Nav noslēpums, ka muzikālais saiets ik gadu tiek rīkots 2. janvārī – Aleksandra Sircova dzimšanas dienā, kuru viņš labprāt sagaida līksmā gaisotnē, kopīgi muzicējot ar saviem labākajiem draugiem.
2017. gadā Grupa “KEKSI” svinēja 1/5 gadsimta pastāvēšanas svētkus.
Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs, un no neliela rokenrola un rock’a’billy entuziastu pulka kļuvusi par vienu no Baltijā atpazīstamākajiem rokenrola izpildītājiem.
Grupas sastāvā muzicē seši aizrautīgi mūziķi – grupas līderis un zemo frekvenču meistars Aleksandrs Sircovs (bass), virtuozais pianists Gints Žilinskis, stīgu rokdarbu meistars Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), grupas pulss Raitis Kalniņš (sitamie instrumenti), pirmrindnieks elpas aizturēšanā – Valters Šmits (saksafons) un Dāvis Mastkins (vokāls).

Foto- Aigars Lapsa


Pievieno komentāru: