Nomunds Rutulis publicē N’Works jauno albumu OPUS DOMI!

Nomunds Rutulis publicē N’Works jauno albumu OPUS DOMI!

Nomunds Rutulis publicē N’Works jauno albumu OPUS DOMI!

15.jūnija vakarā, modernajā Rīgas bārberšopā (kungu frizētavā) NOBLE RIGA, notika Normunda Rutuļa alterego projekta N’WORKS ceturtā remiksu albuma OPUS DOMI svinīgā atklāšana. Normundu sveikt bija ieradušies lielākā daļa mākslinieku, kuriem viņš ir remiksējis dziesmas un iekļāvis šajā albumā. Viņu vidū – Andris Ērglis, Jānis Stībelis, Ivo Grīsniņš – Grīslis, kuri klātesošajiem ļāva izbaudīt remiksa noskaņas “dzīvajā” izpildījumā. Kā arī Rūta Dūduma -Ķirse, Sabīne Berezina un Aivo Oskis, grupa Franco Franco, Toms Kalderauskis un Normunds Pauniņš. Lieliskā, brīvā gaisotnē mūziķi, viesi un mediju pārstāvji piefiksēja savos fotoaparātos notiekošo, iebaudīja NOBLE RIGA saimnieku Mārtiņa Circena un Gunta Apkalna, un Normunda sarūpēto cienastu, kas garšoja pēc vasaras un ļāvās saviesīgām sarunām, kuras varēja ieilgt, ja vien tā nebūtu bijusi pirmdiena.

OPUS DOMI sevī iekļauj 19 dažādu izpildītāju dziesmu remiksus, kas tapuši Normunda mājas studijā, laika posmā no 2014.gada līdz šai vasarai. Jaunākais no tiem ir Aminatas pavasara hita “Nejauc man prātu” remiks. 

OPUS DOMI visās populārākajās mūzikas straumēšanas un iegādes vietnēs, kā arī CD formātā Jāņa Rozes grāmatnīcās, pieejams no 15.jūnija: www.fanlink.to/opusdomi 

N’Works latviešu valodā nozīmē Normunda Darbnīca. N’Works iepriekšējais albums “3.45” tika nominēts Zelta mikrofona kategorijā “labākais deju vai elektroniskās mūzikas albums” 2017.gadā, bet par savu pirmo albumu “Double B tonality” 2010. gadā tika apbalvots ar “Latviešu ierakstu Gada balvu” par labāko deju vai elektroniskās mūzikas albumu. 

Foto- Māris Bartulāns


Pievieno komentāru: