Izskanējis leģendārā operdziedātāja Jāņa Zābera 85 gadu jubilejas piemiņas koncerts

Izskanējis leģendārā operdziedātāja Jāņa Zābera 85 gadu jubilejas piemiņas koncerts.

Izskanējis leģendārā operdziedātāja Jāņa Zābera 85 gadu jubilejas piemiņas koncerts.

Ar brīnišķīgu koncertu brīvdabas estrādē pie Jāņa Zābera memoriālā muzeja "Vecais ceplis" Lubānas novadā tika pieminēts leģendārais latviešu operas tenors Jānis Zābers, viņa 85 gadu jubilejā. Uz koncertu bija ieradušies teju 1000 klausītāji no dažādām Latvijas vietām.
Koncertā piedalījās "Trīs Latvijas Tenori" - Guntars Ruņģis, Nauris Puntulis un Miervaldis Jenčs, pianists Māris Žagars, akordeoniste Inita Āboliņa, ģitārists Mārcis Auziņš, kā arī Jāņa Zābera vokālistu konkursa "Aiviekstes lakstīgalas" divkārtējais uzvarētājs, Latvijā labi pazīstamais dziedātājs Dainis Skutelis.
Koncertā tika izpildīts Jāņa Zābera "zelta repertuārs", sākot ar latviešu klasiķu Emīla Dārziņa un Alfrēda Kalniņa dziesmām, beidzot ar itāļu dziesmu pērlēm. Neizpalika arī Antiņa ārija no Arvīda Žilinska operas "Zelta zirgs".
Koncertu vadīja un Jāņa Zābera vēstules lasīja režisors Valdis Pavlovskis. Koncerta producents bija Jānis Kļaviņš. Pasākumu atbalstīja Lubānas un Madonas novada pašvaldības, Klavieru salons Yamaha un laikraksts Stars.

Foto- Agris Veckalniņš


Pievieno komentāru: