×

Brīdinājums

JFolder: :files: ceļš nav mape. Ceļa virkne: [ROOT]/images/Galeries/20210623_RigasR2
×

Paziņojums

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Galeries/20210623_RigasR2

Festivāls “Rīgas Ritmi” otrā diena

Festivāls “Rīgas Ritmi” otrā diena

Festivāls “Rīgas Ritmi” otrā diena

Ar pianista Toma Mikāla trio koncertu kultūrtelpā “M/Darbnīca” un pianista Viktora Ritova vadītās mūziķu apvienības “Riga Jazz Allstars” uzstāšanos mūzikas namā “Daile” 1. jūlijā turpinājās 21. Starptautiskais improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi”.
Toms Mikāls kopā ar kontrabasistu Reini Ozoliņu un bundzinieku Kasparu Kurdeko kultūrtelpas “M/Darbnīca” koncertzālē piedāvāja aizrautīgu ceļojumu pārsvarā Mikāla oriģināldarbos. Uz festivālu atbraukušais lielākā britu džeza žurnāla “Jazzwise” žurnālists Martins Longlijs ar aizrautību sekoja līdzi muzikāli cieši saaugušā trio līkločiem, atzīmējot arī pārsteidzoši lielisko koncertvietas akustiku, kas ļauj izbaudīt vissīkākās skaņas nianses, kā arī ļoti uzmanīgi trio skanējumu tverošo publiku.
Ne mazāk labi skanošu muzikālo vilni mūzikas namā “Daile” piedāvāja arī krietni lielāks mūziķu sastāvs, Viktora Ritova vadībā saspēlējoties gan ģitāristam Kasparam Vizulim, kontrabasistam Andrim Gruntem un bundziniekam Artim Orubam, gan Latvijas Radio bigbenda un grupas “Very Cool People” pūšaminstrumentu meistariem Kristapam Lubovam, Oskaram Ozoliņam un Laurai Rozenbergai.
Īpaša odziņa uz mūzikas namā “Daile” sanākušajiem baudāmās muzikālās kūkas bija jaunā vokāliste Paula Saija, kas brīvi rotaļājās kā ar Maestro Raimonda Paula jaunāko džeza kompozīciju aranžējumiem ar pievienotām vokālajām partijām, tā ar dažādās valodās izpildītiem džeza standartiem.
Noslēdzās festivāla otrās dienas programma nu jau ierasti kultūrtelpas “M/Darbnīca” terasē, piedāvājot arīdzan labskanīgu silta vasaras vakara jam session.

{gallery}20210623_RigasR2{/gallery}


Pievieno komentāru: