Rīgā norisinājās otrais Enkurfests pulcējot mūzikas, alus un street food cienītājus

Rīgā norisinājās otrais Enkurfests pulcējot mūzikas, alus un street food cienītājus.

Rīgā norisinājās otrais Enkurfests pulcējot mūzikas, alus un street food cienītājus.

Sestdien, 10. jūlijā Rīgā norisinājās otrais Enkurfests pulcējot mūzikas, alus un street food cienītājus. “Ziemeļu Enkura” alus darītavas pagalmā Matīsa ielā visas dienas garumā apmeklētāji varēja izbaudīt īsti karstu festivāla atmosfēru.

Enkurfestu atklāja alternatīvā un indie roka grupa "Purple Negative”, pēc tam sekoja uzstāšanās romantiskās mūzikas cienītājiem "Čipsis un Dullais", hiphopa mākslinieks "March", VIŅA, stoner roka pārstāvji "Four Minute Man", kuri sagādāja pārsteigumu klausītājiem, jo uz pēdējo skaņdarbu viņiem uz skatuves pievienojās "Ziemeļu Enkura" līdzīpašnieks Dāvis Linde. Vēl varēja baudīt indīroka grupu "Židrūns", un festivāla noslēgumā par jaudīgu finālu parūpējās "TESA". Par karsto atmosfēru visas dienas garumā atkal gādāja lieliskais DJ Toms Grēviņš.
Ziemeļu Enkurā jau agrāk rīkoti koncerti, stāstu vakari, filmu vakari un citi pasākumi, taču “Enkurfests” ir līdz šim vērienīgākais pasākums, kas jau kļūst par tradīciju. Brūvkrogs durvis apmeklētājiem vēra 2018. gada februārī un kopš tā laika ir uzbrūvēti vairāki desmiti dažādu alus veidu, kas iekļauti regulārajā apritē, kā arī tiek turpināta jaunu alus recepšu un šķirņu radīšana.
Šogad īpaši fesivālam tika radīts "Enkurfesta" alus, kas bija pieejams tikai festivāla laikā.
Trešais “Enkurfests” notiks 2022. gada 9. jūlijā.


Pievieno komentāru: