Atskats uz Aminatas solokoncertu Andrejostas kvartālā

Atskats uz Aminatas solokoncertu Andrejostas kvartālā

Atskats uz Aminatas solokoncertu Andrejostas kvartālā

Augusta sākumā uz Andrejostas kvartāla vasaras skatuves savu solokoncertu “Savvaļas pusē” sniedza dziedātāja Aminata, kurai kā viesi pievienojās arī Shipsea un Būū.
Koncertu apmeklēja gandrīz tūkstotis Aminatas fanu, kuri aizrautīgi dziedāja līdzi visiem viņas lielākajiem hitiem – “Love Injected”, “Maiga vara”, “Pamet mani”, “Šis ir mans laiks”, “Acis sāļas” un vēl citiem.
Koncertā izskanēja arī nupat izdotā minialbuma “Savvaļas pusē” singls, par radio hitu jau kļuvušais duets ar Būū “Kur saule”, kā arī kopā ar Shipsea radītā dziesma “Tavi viļņi”. Ar dejas priekšnesumu uzstājās arī meitenes no deju grupas “Space”, bet klausītājus koncertam iesildīja DJ Markus Riva.
Aminatas pavadošajā grupā muzicēja ģitārists Kaspars Vizulis, taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, basģitārists Kristaps Ērglis un bundzinieks Rūdolfs Daņiļevičs. 

“Man ir sajūta, ka tas nenotika ar mani,”

pēc koncerta sajūsmināti teica Aminata. 

“Koncertā bija fantastiska atmosfēra! Publika bija ļoti atsaucīga, un viss izdevās pat labāk, nekā es biju iztēlojusies pirms tam. Līdz ar to, jūtos iedvesmota un vēlos plānot jau nākamos koncertus, kā arī ierakstus. Tomēr pirms tam aizdošos nelielā atvaļinājumā, jo radošā slodze pēdējos mēnešos bijusi liela. Tādēļ saku milzīgu paldies visiem atbalstītājiem un apsolu – uzkrāšu spēkus un būšu atpakaļ ar jauniem projektiem!”


Pievieno komentāru: