Jauniešu kamerkoris "Vecrīga" sveic Stīviju Vonderu dzimšanas dienā

Jauniešu kamerkoris "Vecrīga" sveic Stīviju Vonderu dzimšanas dienā

Jauniešu kamerkoris "Vecrīga" sveic Stīviju Vonderu dzimšanas dienā.

13. maijā, savu 70. jubileju svinēja izcilais mūziķis Stīvijs Vonders. Īpašu muzikālu sveicienu par godu māksliniekam sagatavojis Jauniešu koris "Vecrīga", kas nu publicēts "Youtube" un pieejams plašam klausītāju lokam.

"Šodien, kad visa pasaule jau kā divus mēnešus ir spiesta būt mājās un ievērot likumā noteikto distancēšanos, arvien vairāk domas klejo atceroties tieši tās dienas, kad vēl visi varējām dziedāt, dejot un baudīt priekpilnos mirkļus kopā. Jauniešu kamerkoris Vecrīga nolēmuši uzmundrināt ikvienu pašizolācijā nomākto, kā arī sveikt pašu Stīviju Vonderu apaļajā 70. gadu jubilejā,"

raksta kora pārstāvji.

"Mūzika ir kā atsevišķa pasaule, kurā izmantoto valodu saprot jebkurā pasaules malā –– tā teicis mūsu korī iemīļotais mūziķis, komponists Stīvijs Vonders, tāpēc ar šo dziesmu vēlamies uzmundrināt klausītājus jebkurā pasaules malā un likt ļauties pozitīvām emocijām,"

vēstī kora vadītāji Normunds Ķirsis un Santa Šillere.

Sveicienam koris izvēlējies Stīvija Vondera dziesmu "I Wish", kas īpašā kora versijā tapusi komponista Jāņa Ķirša aranžējumā. Dziesmā Stīvijs Vonders atceras savas jaunības dienas 50. gadu sākumā, kad par spīti sarežģītajiem dzīves apstākļiem, viņš jūtas lieliski un gribētu atkal tajās atgriezties.

Šis sveiciens veltīts ne tikai visiem mūzikas mīļotājiem, bet gan arī pašam Stīvijam Vonderam.

"Tā nu sanāca, ka ierakstījām dziesmu un šajā pašā gadā Stīvijam aprit 70 gadi," smejas kora dalībnieki, "Tā noteikti nav sagadīšanās! No visām viņa kompozīcijām, tieši šī mūsu korī ir visiemīļotākā. Mēs novēlam viņam labu veselību un tik pat radošu muzikālo ceļu arī turpmāk!"

Atgādinām, ka Stīvijs Vonders dzimis 1950. gada 13. maijā Saginavā, Mičiganas štatā ASV.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku