Radīta a cappella versija romantiskajai balādei "Ziemeļvējā"

Radīta a cappella versija romantiskajai balādei "Ziemeļvējā".

Radīta a cappella versija romantiskajai balādei "Ziemeļvējā".

Saulkrastu kora "Anima" dziedātājas un komponists Raimonds Macats ir radījuši dziesmas "Ziemeļvējā" a cappella versiju, iemūžinot šo sadarbību video, kas tapis Vidzemes jūrmalas piekrastē.

Tik zināmā un iemīļotā pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā sacerētā Raimonda Macata un dzejnieka Jāņa Baltausa mīlas balāde Olgas Rajeckas un grupas "Tango" versijā ir iecienīta arī kora dziedātāju vidū. Dziesma, kas pauž patiesas, sievišķīgas ilgas, iedvesmoja radīt tai jaunu skanējumu a cappella versijā.

"Mūsu kora lieliskie kungi pandēmijas laikā izveidoja savu izklaidējoša satura raidījumu "Anima TV" un rūpējās par optimisma klātbūtni visu pašizolācijas laiku. Dziesmas "Ziemeļvējā" ieskaņojums un video ir mūsu pateicība Saulkrastu kora "Anima" kungiem, jo prieks vairo prieku,"

stāsta idejas autore Laura Leontjeva.

Dziesmas "Ziemeļvējā" a cappellaversiju iedziedājušas Saulkrastu kora "Anima" diriģente Laura Leontjeva un vokālā pedagoģe Elīna Ose ar kora dāmām un dziesmā dzirdams arī komponista mutes harmonijas solo.

"Ziemeļvējā" aranžijas autori Kristaps Krievkalns un Laura Leontjeva, Raimonda Macata mutes harmoniju improvizācijas. Skaņu režisors Armands Treilihs un video autors Ritvars Bluka.

Saulkrastu koris "Anima" muzicē kopš 2001. gada un ir kļuvis par nozīmīgu Saulkrastu novada un Rīgas reģiona kultūras dzīves sastāvdaļu. Kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir Laura Leontjeva, diriģents – Matīss Tučs, vokālā pedagoģe – Elīna Ose.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku